Postranným kanálom dúchadlo pomáhať pri čistení a balenie šalátu

Šalát vývařiště popísané dnes vyrába B. Miller Maschinenbau GmbH v Aspach. SKVTechnik poskytuje bočný kanál kompresor pre vstrekovanie stlačeného vzduchu do kúpeľové peny, srdce šalát ponorné nádrže.

Bočný kanál rana kompresor trvale stlačeného vzduchu do vody v ponorné kúpeli umývacie šalát stroja, čím sa dostanú umývaciu vodu doslova do varu. Prehliadková by bublajúce vodách dip tankových zeleniny sú očistené od držať pôdu a špiny a tak pripravený na predaj. Na čistenie šalát bazénom najmä šalát, poľná, uhorky, špenát alebo petržlenová vňať sú vhodné. Pokiaľ si zákazník v budúcnosti nakupovať do obchodu týchto produktov, je možné, že oni boli čistí práčky B. Miller inžinierstva Aspach a balia. Postranným kanálom kompresora SKVTechnik musieť stlačené vzduch do potápačského bazéna.

Výrobný proces je nasledujúci:
Rastliny sa premyjú priamo v rastlinnom debne. Táto skutočnosť účinne je proces umývania, pretože plody sú balené priamo na kombajnu v prepravnom boxe, a tak ďalšie úkony balenia môžu byť uložené. Pre ovládanie umývanie šalát stroj pracovník je nutné len to, že predpokladá náboj neprané šalát na prednej a odstránenie premytých zeleniny v chrbte.
Zamestnanec, rastlinné prepravky na dopravnom páse a tieto ísť dopravného pásu pod vodou v kŕmené vzduchu kúpeli. Cirkulácie vody v perličkový kúpeľ umýva z pôdy medzi rastlinami listami. Keď debny, ktoré prekročili so zeleninou vírivke, rastliny sa následne opláchne čistou vodou.

V závislosti od stupňa znečistenia zeleniny a druhu zeleniny, rýchlosť dopravného pásu je nastaviteľná. Užívateľ tak môže reagovať na rôzne stupne znečistenia a rastlinných druhov a prispôsobiť stroj potom. Bočné kanálové dúchadlo vždy fúka pod plným tlakom do potápačského bazéna tak, že najsilnejšie možné turbulencie vody prebieha a ktoré bolo vykonané rýchle a účinné čistenie rastlín za jednotku času. U znázorneného stroja až 400 zeleninovej prepravky možno prať za hodinu.

Rovnako ako šalát bazénom funktieniert presne?
Celá linka na spracovanie v zariadení je opatrené dopravným pásom. Dopravníkový pás berie šalát krabice a trás do bazénom, takže prinášajú debny pod vodou v dreze. Vzhľadom k dĺžke nádrže a dopravné rýchlosťou dopravného pásu vzhľadom k dobe pobytu rastlinných boxov je pod vodou, dlhšie alebo kratšie. Prepravná rýchlosť dopravníkového pásu môže byť ovplyvnená operátorom. Operátor tak môže reagovať na rôzne stupne znečistenia a rôznych druhov rastlín. Rozhodujúci proces umývania sa vykonáva prišiel do bazénom teraz. Bočný kanál dúchadlo tlačí vzduch cez systém potrubia a rôzne Ausströmerstellen vo vode v ponorné kúpeli. Stúpajúci vzduchové bubliny uviesť vodu, podobne ako keď sa varí, v pohybe. Bublajúce voda odplavuje šalát zachytávaniu zeminy alebo iných nečistôt. Tento proces pokračuje tak dlho, kým šalát box je v bazénikom. Na konci ponorné kúpele, je dopravný pás nesie šalát debny opäť hore, nad vodnou hladinou. Tam, šalát sa znovu opláchne čistou vodou. Zamestnanec sa vyčistený šalát debien z dopravníkového pásu.

SKVTechnik odporučí vhodnú bočné kanál dúchadlo:
Pre výrobu stlačeného vzduchu pre vyššie šalát práčky prostredníctvom dúchadla s bočným kanálom SKVTechnik dnes navrhuje S3-1-219-2,2kW tretinu Tento model je vybavený motorom na striedavý prúd (3-fáza). K dispozícii sú aj modely s motorom 1phasigem k dispozícii. celkom asi 175 metrov kubických vzduchu za hodinu sa očakáva, že leží asi 0,50 m hlboký postavených vzduchovej kamene v bazénikom šaláte namáčanie stroja. Toto prúdenie vzduchu udržuje vodu v pohybe úhľadné a vytvára dobré oplachovanie bielizne ako šalát.
S3 je taliansky stroj dosiahnuť objemovej kapacity 219 m³ / h s otvorenou škrtiacou klapkou a maximálny tlak fúkania 250 mbar. Stroj má dodaciu dobu jedného týždňa v rámci Nemecka. To platí pre objednávky v SKVTechik internetovom obchode. SKVTechnik ponúka všetky dúchadla – kategórie. Z malej 0,2 kW motora do 36 kW motora na akýkoľvek požadovaný typ stroja je k dispozícii. Zákazníci, presvedčil sa o výhodách on-line zakúpiť v SKVTechnik.

 

Salatwaschmaschine