Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Atbulinės eigos vožtuvai / atbulinės eigos vožtuvai – srovės atstatymas veikimo metu

metodas:

Šoninių kanalų kompresoriai dažnai naudojami sistemose, kur reikalingas kintamas siurbimo slėgis ir smūgio slėgis. Būtent šias dvi laikmenas gali tiekti šoninio kanalo kompresorius. Tačiau, kadangi šoninių kanalų kompresoriai visada gali veikti viena darbo kryptimi, ty įsiurbti ar pūsti, paprastai pastatytuose sistemoje yra dvi galimos konstrukcinės galimybės.

Pirma, vartotojas gali naudoti dviejų kanalų kompresorius sistemoje. Čiulpti ir pūtimo kanalo kompresorius. Tai brangu. Antroji galimybė yra pakeisti šoninio kanalo kompresoriaus darbo kryptį ir pakeisti ją nuo čiulpimo iki pūtimo krypties. Tai gali pasiekti vartotojas su vadinamuoju dabartiniu atbulinės eigos vožtuvu.

operacija:

Srauto reversiniai vožtuvai yra naudojami šoninių kanalų kompresoriams, siekiant pakeisti srauto kryptį. Todėl srauto kryptis gali būti perjungiama iš slėgio veikimo į siurbimo operaciją arba atvirkščiai. Specialus srovės atbulinės eigos vožtuvas, esantis priedėlyje pateiktame paveiksle, gali papildomai pakeisti liniją į oro srautą arba iš jos.

Pakeitimą valdo 24 V ar 220 V elektros pavara arba pneumatinė pavara.

Srovės atbulinio vožtuvo grandinė su šoninio kanalo kompresoriumi yra tokia:

Šoninio kanalo kompresorius yra prijungtas prie atbulinės eigos vožtuvo, jį įsiurbdamas ir pučiant. Savo ruožtu atbulinis vožtuvas yra sujungtas su viena ar dviem darbo linijomis.

Jei atbulinis vožtuvas yra prijungtas tik prie darbo linijos, vožtuvas gali valdyti elektrą ar pneumatiniu būdu, ar į tiekimo liniją turi būti naudojamas suslėgtas oras.

Jei atbulinis vožtuvas yra sujungtas su dviem darbo linijomis, iš kitos pusės visada gali būti dedamas siurbimo slėgis arba smūgio slėgis.

Klientai gali pasirinkti iš penkių skirtingų variantų. Flanšo jungtys GAS, NPT arba žarnos jungtys yra įmanomos.

Atbulinio vožtuvo pavaros sistema yra skirta nepertraukiamai valdyti. Plataus skerspjūvio ir praėjimo formos dėka oras gali būti pernečiamas praktiškai be slėgio nuostolių esant oro greičiui iki 50 m / s. Iliustruotas vožtuvo variantas yra visiškai pagamintas iš aliuminio lydinio.

SKVTechnik siūlo visus aprašytų atbulinės eigos vožtuvų variantus. Klientai turėtų nedelsdami susisiekti su „SKVTechik“, kad išvengtumėte klaidingų užsakymų.

Šiuo metu Vokietijoje pristatomi 3 savaičių. Tai taikoma užsakymams „SKVTechik Onlineshop“.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.