Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Būvgāžu iesūkšana

SKVTechnik ziņo par sānu kanālu kompresoru izmantošanu. Šajā rakstā ir izskaidrots gaisa ieguves princips ēkās.

pieeja:

Rūpnieciskās ēkās bieži notiek procesi, kas rada gāzes. Ja šīs gāzes ir smagākas par gaisu, jūs nokļūsiet zemē. Vispirms tas nav bīstams, bet, ja šīs gāzes lēnām iekļūst caur zāles grīdas plāksni zemāk esošajā pamatnē, zāle var kļūt par pudeles cilindru. Šādi savāktās gāzes to individuālajā maisījumā var radīt sprādzienbīstamu maisījumu. Ja gāzes ir sasniegušas kritisko koncentrāciju, jo laika gaitā ir uzkrāta arvien vairāk gāzu, var rasties sprādzieni.

Šīs situācijas risinājumu rada tas, ka šīs gāzes tiek īpaši savāktas un transportētas prom no ēkas vai zāles pamatnes. Sānu kanāla kompresors, kas savienots ar savākšanas bloku, nepārtraukti vai caur vadības sistēmu caur gaisa caurulēm uzņem gaisa plūsmu un, vienlaicīgi sasūcot svaigu gaisu, nodrošina sprādzienbīstamu gāzu maisījumu kritisko koncentrāciju.

darbība:

Shematiska shēma parāda, kā sānu kanāla kompresors ir savienots ar gāzes savācēju cauruļvadu sistēmā. Sānu kanāla ventilators izvelk gaisu no pamatnes zem ēkas virs tā un pūš gaisa atpakaļ uz ēkas ārpusi. Ja tiek nodrošināta atbilstoša pamata ventilācija, ir iespējams arī izvēlēties pretējo ceļu un izplūst gāzes no pamatnes ar saspiestu gaisu. Gaisa izeja, kuru pieslēdzamie sānu kanāla kompresori jāveic, ir atkarīga no zāles lieluma, gāzes tilpuma un gāzes maisījuma koncentrācijas zālē. Atbilstošo datu gadījumā SKVTechnik dizaina nodaļa labprāt var veikt aprēķinus klientiem.

 

3dman_eu / Pixabay
Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.