Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Darbiniet sānu kanāla ventilatoru ar pārslēgšanas vārstiem

Daudziem ventilācijas un rūpnieciskiem pielietojumiem nepieciešams mainīt gaisa plūsmu. SKVTechnik iesaka: kontrolēt sānu kanālu ventilatorus ar tā sauktajiem pārslēdzējvārstiem.

SKVTechnik šodien skaidro pārslēgšanas vārstu principu. Pārslēdzošie vārsti spēj pārslēgt gaisa plūsmu saspiestā gaisa līnijā no sūkšanas līdz izpūšanai. Komutācijas process notiek vienas desmitdaļas sekundes laikā. Vārstu kontrole ir iespējama trijos veidos. Pārslēgšanas vārstus var pārslēgt ar elektrisko impulsu ar 24 voltu vai 220 voltu vai ar pneimatisko impulsu.
Pārejas priekšrocības ir saistītas ar pieteikumiem. Piemēram, pneimatiskajās caurulīšu sistēmās atpakaļgaitas vārstus izmanto, lai izmantotu esošās transporta caurules abiem transporta virzieniem. Tā kā slēdzi var izdarīt ļoti ātri, ir iespējams panākt ātru transporta attīstību.

Ir divi dažādi pārslēgšanas vārstu veidi. Tie ir pārslēgšanas vārsts DS-VI un pārslēgšanas vārsts DS-VS. Pārslēgšanas vārstam VS ir šādas priekšrocības pār pārslēgšanas vārstu VI. Komutācijas vārstam VS papildus pozīcijas burbuļiem un iesūkšanai ir arī tā saucamā nulles pozīcija. Nulles pozīcija nozīmē, ka spiediena līnijā nav spiediena. Neskatoties uz sānu kanāla kompresora darbību, darba virzienā netiek pārvietots gaiss. Tādējādi nulles pozīcija transportē apkārtējo gaisu. Tas tiek izdarīts, kamēr pārslēgšanas vārsts tiek pārslēgts uz spiedienu vai sūknēšanas. Šai funkcijai ir priekšrocības lietojumprogrammās, kurām šajā procesā nepieciešams samazināt spiedienu. Sānu kanāla pūtējs nav jāaptur un jāatsāk vēlāk. Turklāt pārslēgšanas vārstam ir priekšrocība, ka papildus elektrības vadībai to var pneimatiski vadīt. Tipisks pielietojums varētu būt, piemēram, apstrādājamo izstrādājumu noņemšana pēc apstrādes posma.

Kā atpakaļgaitas vārsts, SKVTechnik piedāvā vārstu izmērus 2 collas, 2,5 collu vai 3 collas. SKVTechnik piedāvā adapterus dažādiem sānu kanāla pūtēju aizplūdes variantiem. Komutācijas vārstus var piegādāt arī tieši ar atbilstošu sānu kanāla pūtēju pie SVKTechnik. Bet tas nav nosacījums pārejas vārstu pārdošanai. SKVTechnik komutācijas vārstus var arī viegli pieslēgt esošajiem sānu kanāla pūtējiem, ko veic klienti.

SKVTechnik darbojas kā tiešsaistes veikalu, kopš 2012. SKVTechnik piedāvā visu sānu kanālu pūtēji un faniem an.s veidus No maza 0,2 kW mašīna tiesības līdz 27,0 kW kompresoru ir viss tur uz plauktiem. Ventilatorus šeit var iegādāties „pie plaukta“ vai pasūtīt pēc klienta visdažādākajām ierīcēm. SKVTechnik arī pārdod fanu kā vienreizēju. SKVTechnik piedāvā ierīcēm atbilstošos oriģinālos ražotāja piederumus. SKVTechnik piedāvā sānu kanālu pūtējus un dažādu Eiropas ražotāju fēnus. Klienti var nopirkt no attiecīgā vēlamā ražotāja un par lētāku cenu. SKVTechnik panākumu pamatā ir mašīnu iegāde lielās daļās un pirkšanas priekšrocību nodošana klientiem. Plakana hierarhija un pastāvīga izmaksu kontrole padara iespējamu.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.