Dostava i isporuka

Ceny, náklady na dopravu a informace o doručení:

Ceny uvedené na stránkách produktů obsahují zákonnou daň z přidané hodnoty a další cenové složky.

Doručujeme pouze komerčním zákazníkům v rámci Německa a Evropské unie.

Dodání v rámci Německa je zdarma pro zákazníky (bez nákladů) a pro doručení zákazníkům zemí Evropské unie (to znamená, kromě Německa) účtujeme paušální sazbu [25,00 EUR za objednávku]. Náklady na dopravu budou jasně uvedeny v systému nákupního vozíku a na stránce objednávky.

V případě platby v hotovosti je dodatečný poplatek ve výši [20, – Euro] splatný, který je účtován zákazníkem na místě. [Jiné daně nebo poplatky nejsou použitelné.]

Neexistují žádné náklady na dopravu digitálního obsahu (e-knihy, software atd.).

Je-li článek balíčkem přepravních nákladů, pak je to 29,75 EUR. Balíček přepravních nákladů obsahuje zákonnou daň z přidané hodnoty. Vzhledem k tomu, že daň z přidané hodnoty je vypočtena podle nakoupeného zboží a v závislosti na umístění zákazníka může být daň z přidané hodnoty snížena, pokud je zboží nakupováno za nižší sazby daně z prodeje (např. Při nákupu knih nebo při nákupu od společností se sídlem v EU, Německo). To znamená, že paušální náklady na přepravu lze nakonec vypočítat pouze v průběhu objednávkového procesu. Nicméně to nemůže být nižší, ale jen ve vaší prospěch.