Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Džiovinimo procesas išplautų gėrimų dėžučių

metodas:

Išvalytų gėrimų dėžučių džiovinimo procesas yra gėrimų pramonės dienos tvarka. Korpuso dėžėse yra didelė apkrova. Ypač esant dabartinei pavasario situacijai, dėžės, kurios dažnai laikomos atvirame ore, yra paveiktos žiedadulkėmis. Kita vertus, gėrimų dėžės pardavimo vietose klientus turėtų pakviesti pirkti. Tačiau gėrimų dėžės yra tik švarios ir patrauklios.

Valymo procesas taip pat nėra lengvas. Norint gauti reikiamą stabilumą, dėžėse įrengiami stovai ir sutvirtinimai, kurie prisideda prie stabilumo. Kita vertus, šie konstrukciniai elementai sukuria kampus ir kraštus, kurie kliudo plovimo metu ir po to yra sunkiai išdžiūvę.

Geriausia gerti gėrimų dėžes, nupilant vandenį oru. Būtinas didelis oro srautas ir oro slėgis, nes dėžės turi būti visiškai sausos.
operacija:

Esant pagrindiniam eskizui, šoninio kanalo pūstuvas naudojamas norint pagaminti reikiamą tūrį ir atitinkamą slėgį. Oro srautas nukreipiamas į du ar daugiau vadinamuosius oro pjoviklius / oro pjūklus per prijungtą vamzdį arba žarnos sistemą ir jungiklį. Oro pjovimo skutikliams būdinga tai, kad net visą oro užuolaidą galima pastatyti per visą savo darbo plotį. Oro peiliai yra išlyginti ant išplautų drėgnų dėžių. Tai užtikrina, kad dugninės dugninės dalys taip pat išdžiūtų ir priekinėje dalyje. Likęs vanduo nusileidžia per gravitaciją. Oro peilių pritvirtinimas turėtų būti lankstus, kad būtų galima pritaikyti išleidimo angas skirtingoms gėrimų dėžutės formoms.

Priklausomai nuo nešvarumo laipsnio, darbuotojas gali nuspręsti, ar dėžės yra švarios, ar turi būti šeriamos kitam plovimo ciklui.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.