Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Elektrinis šalto kanalo kompresorių paleidimas

1 dalis:

Pagrindinės pastabos:

Klientai turėtų atlikti čia apibūdintą darbą šoninių kanalų kompresorių įvedimui tik kvalifikuotu elektriku. Prijungimas turi būti atliekamas pagal kompresoriaus gnybtų dėžės diagramą ir pagal atitinkamas vietines taisykles.
DĖMESIO:

Varomieji varikliai gali būti trifaziai varikliai arba kintamosios srovės varikliai. Į prietaisą ženklu raides ateiti D arba (…- 3) vienfaziais varikliais kurie yra naudojami arba E arba (…- 1). Varomajame variklyje turi būti variklio apsaugos jungiklis (nebūtinas dažnio keitiklio veikimui). Prietaisams, naudojamiems dažnio keitikliuose, esamas temperatūros monitorius (NC kontaktas) turi būti prijungtas prie keitiklio ir įvertintas.
Specialiosios pastabos dėl dažnio keitiklių veikimo:

Dažnio keitiklio maitinimo įtampa neturi viršyti 400 V be variklio filtro. Už ilgesnį linijų, aukštojo keitiklio maitinimo įtampa ir ar pavėluotas impulsų įtampos (iki 1000 Vpk už vairavimą varikliams iki 0,75 kW, iš 1,300 V pk už varikliais didesnis nei 0,75 kW Maksimalus) ne variklio gnybtuose turi imtis atitinkamų priemonių, kaip antai Variklio filtras gali būti montuojamas varikliui apsaugoti. Klientai kreipiasi į keitiklio tiekėją. Jei įtrauktas variklio filtras, jis turi būti sumontuotas tarp keitiklio ir variklio. Klientai turėtų pakakti rezervas erdvė valdymo spintoje ir atsižvelgti į įrengimo reikalavimus bei surinkimo instrukcijoje Frequenzumrichterherstellers / variklio filtro gamintojas.

Pastaba: Maksimalus kabelio ilgis tarp variklio ir disko neturi viršyti 20 m, turi būti ekranuotas kabelis, atliekami kaip galima į tiesioginiu būdu ir be jokių papildomų sąvarža / plug jungčių.

Atsargiai: jungiamuoju kabeliu ekrano pynimas turi būti iš abiejų pusių ir iš abiejų pusių, ty. Variklis ir variklis turi būti elektriškai prijungti prie maitinimo sistemos pavaros ir variklio. Variklio pusėje turi būti naudojamos tinkamos EMC kabelių lynai, kurie, esant mažam varžos laipsniui, apsaugo kabelio ekraną nuo visos perimetro.

Už trifaziai varikliai šoniniais kanalais ventiliatoriumi ir įprastų galios pusė kanalų pūstuvai grandinės pašalinti klientų naudojimo instrukcijoje.
2 dalis
Sukimosi Atvykimas:

Įjunkite šoninio kanalo kompresorių. Sukimosi ventiliatoriaus rato kryptimi turi sutapti su krypties rodyklės, esančios ant ventiliatoriaus gaubtas variklio pusėje, esančioje kanalo kompresoriaus kryptimi. Be to, oro srauto srauto kryptis turi sutapti su krypties rodikliais ant duslintuvo korpuso. Jei sukimosi kryptis yra klaidinga, prijungimo gnybtus reikia pakeisti pagal eksploatavimo instrukcijas.
Star Delta išeities:

Dauguma mašinų, kurių varikliai didesni nei 3,0 kW, yra skirti naudoti „star-delta“ įjungimui į tinklą. Klientai gauna informaciją apie tai, ar jūsų įrenginyje yra atitinkama įjungimo grandinė, ištyrus naudojimo instrukciją. Jei klientai pageidauja tiesioginio įjungimo (labai didelio trumpojo jungimo srovės įjungimo metu), SKVTechnik rekomenduoja konsultuotis su elektros tiekimo kompanija.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.