Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Garso izoliacija gaubtai praktinio naudojimo

„SKVTechnik“ praneša apie naudotojo patirtį, kai šoninių kanalų pūstuvams naudojami garso izoliacija. SKVTechnik lankosi platintoju pusė kanalų pūstuvai nuo 2012 m Nuo 2016 m dalintojas taip pat turi akustines kabinos pasiūlą papildyti siūlomų svarbaus komponento produktų portfelį su šoniniais kanalais valytuvai.

Šoninių kanalų pūstuvai turi integruotus duslintuvus esamuose įleidimo ir išmetimo kanaluose. Jos padeda sumažinti šoninių kanalų pūstuvų triukšmą iki tokio lygio, kuris gali būti naudojamas šalia darbo vietų pramoninėse ir komercinėse patalpose. SKVTechnik šoninių kanalų pūstuvų tūris yra skirtingas. Mažos 0,2 kW mašinos yra 50 dB (A). Didesni šoninių kanalų pūstuvai 25kW klasėje yra apie 80 dB (A). Tai gali būti nepatogus, ypač netoli darbuotojų ir biuro patalpų. SKVTechnik siūlo dviejų tipų triukšmo mažinimą. Tai, viena vertus, yra papildomi šoninių kanalų pūstuvų duslintuvai ir, kita vertus, garso izoliacija.

Pirma, keletą žodžių apie papildomus duslintuvus.
Papildoma duslintuvas už kanalo kompresoriai yra montuojamas tiesiai ant mašinos ant įsiurbimo ortakio ar išleidimo kanale šoninio kanalo kompresoriaus. Priklausomai nuo to, ar jis susijęs su šoninio kanalo kompresorius naudoti spausdinimo taikymo, ar siurbimo taikymo, pagalbinis slopintuvo sumontuoti slėgio taikymo įsiurbimo uosto ir nusiurbiant, norint pagalbinio slopintuvo sumontuoti ant blow-out kanalą. Papildomi duslintuvai sumažina šoninio kanalo pūstuvo garsą maždaug 5-7 proc. Jie, atrodo, yra vamzdžio formos ir, jei įmanoma, integruojami į vamzdynų ar vamzdelių sistemą šalia šoninio kanalo kompresoriaus.

Dabar seka garso nepraleidžiančių gaubtų apibūdinimą.
Garso izoliacija šoninių kanalų pūstuvams mažina skleidžiamą garsą maždaug nuo 7 iki 12 procentų. Tai rodo garso nepraleidžiančių gaubtų kokybę. Šoninių kanalų pūstuvių garso izoliatorių kaina labai priklauso nuo gaubtų kokybės.

Akustiniai gaubtai visada turi atitikti šoninio kanalo pūstuvo klasę. Svarbu, kad šilumos kanalo kompresoriaus generuojamas procesas būtų pakankamai ištirpsta. Taigi svarbu ne tik klientams, kad galima pusėje kanalas pūstuvas telpa į gaubtu, bet taip pat, kad šiluma iš šoninio kanalo kompresoriaus pašalinamas iš gaubtu. SKVTechnik suteikia derinius pusė kanalų pūstuvai ir akustinių aptvaruose, kad yra puikiai suderintos ir gali būti įtraukti į augalų su mažiausių galimų matmenų. Deja, garsui nepralaidžių gaubtuvų laukimo laikas nuo 3 iki 4 savaičių yra didelis. Garso nepraleidžiantys gaubtai yra pagaminti pagal užsakymą. Tačiau tai turi klientams pranašumų, kad garso izoliacijos gaubtai visada pritaikyti prie naujausios šoninių kanalų pūstuvų versijos.

Dėl skirtingų „SKVTechnik“ šoninių kanalų pūstuvų versijų, taip pat siūlomos įvairios garso izoliacijos gaubtukai. Pavyzdžiui, šoninių kanalų pūstuvų įsiurbimo arba išmetimo vamzdžių konstrukcija kartais skiriasi. Tai susiję su vamzdžių padėtimi ar kryptimi. Be to, garso nepraleidžiančiuose gaubtuose atsižvelgiama į šoninių kanalų pūstuvų skirtingas šilumos emisijas. Yra garso izoliacija gaubtukai, kuriuose atskiri šilumos išskyrimo ventiliatoriai, todėl garso izoliuojančio gaubto viduje yra ventiliacija. Akustinės kabinos natūraliai apsaugotas nuo gaisro ir paprastai pateikiami su metalo išorinio odos, todėl jiems taip pat atsparus oro sąlygoms įtakos tam tikrose ribose. Garso izoliacijos gaubtai paprastai netinka naudoti lauke. Tokiems prašymams klientai klausia SKVTechnik produktų konsultantai.

Garso izoliacija šoninių kanalų pūstuvuose turi vidines tvirtinimo detales mašinoms. Šie bėgiai montuojami ant šoninio kanalo pūstuvo iš kitų gamintojų. Iš esmės, SKVTechnik visada rekomenduoja visada įsigyti garso korpusą kartu su šoninio kanalo pūstuvu. Tačiau, nukrypstant nuo to, klientai taip pat gali įsigyti garso izoliuotų gaubtų be esamų šoninių kanalų kompresorių. Tikslus laisvos erdvės matmenis rasite „SKVTechnik“ garso nepralaidžių gaubtuose. Tačiau patirtis parodė, kad visada būtina atlikti nedidelius senųjų šoninių kanalų pūstuvus.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.