Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Helikindlad kapuutsid praktilisel kasutamisel

SKVTechnik teostab kasutajakogemusi, kui kasutate külgakanapuhurite helikindlate mööblit. SKVTechnik on alates 2012. aastast külgkanalite kompressorite online-jaemüüja. Alates 2016. aastast on edasimüüja pakkunud ka helikindlaid katteid, mis täiendavad tooteportfelli olulise komponendiga pakutavaid külgkanali puhurid.

Sidekanalis puhurid on olemasolevate sisselaske- ja väljalaskekanalite sisemiselt sisseehitatud summutid. Need aitavad vähendada külgkanali puhurite müra taset, mis on kasutatav tööstus- ja äripinnad töökohtade lähedal. SKVTechniku ​​kõrvalkanali puhurite maht on erinev. Väikesed 0,2kW masinad on 50 dB (A). Suurem külgkanalis puhurid 25 kW klassis on umbes 80 dB (A). See võib muutuda ebameeldivaks, eriti töötajate või bürooruumide läheduses. SKVTechnik pakub kahte tüüpi müra vähendamist. Need on ühelt poolt täiendavad summutid külgkanali puhurite jaoks ja teiselt poolt helikindlad kapotid.

Esiteks paar sõna täiendavate summutite kohta.
Külgkanalisse kuuluvate puhurite täiendavad summutid paigaldatakse otse sisselaskekanalile või külgkanali puhuri puhuri kanalile. Sõltuvalt sellest, kas külgkanali kompressor on rõhu rakendus või imemise rakendus, paigaldatakse täiendav summuti rõhu rakendamisel sisselaske kanalile ja täiendav summuti paigaldatakse imemise ajal väljalaskekanalile. Täiendavad summutid vähendavad külgjuhtimispuldi heli umbes 5-7 protsenti. Need näevad torukujulisi ja integreeritakse torujuhtme või torustikusüsteemi külgkorpuse kompressori lähedusse võimaluse korral.

Järgneb helikindlate katete kirjeldus.
Sidekanalis puhurite helikindlad kapuutsid vähendavad helirõhku umbes 7-12%. See näitab helikindlate katete kvaliteeti. Sidekanali puhurite helikindlate katete hind sõltub tugevasti katete kvaliteedist.

Akustilised kapuutsid peavad alati vastama külgmise kanali puhuri klassile. On oluline, et külga kanali kompressori tekitatud protsessi soojust hajub piisavalt. Seetõttu ei ole kliendid mitte ainult olulised, et olemasolev külgventilaatori ventilaator sobiks kapuutsiga, vaid ka seda, et külgkanali puhuri poolt tekitatav soojus eemaldatakse ka kapist. SKVTechnik pakub kombinatsioone külgkompressorite ja helikindlate korpustega, mis sobivad täpselt üksteisega ja mida saab sisestada kõige väiksemate mõõtmetega süsteemidesse. Kahjuks on 3 kuni 4 nädala jooksul helikindlate katete ooteajad märkimisväärsed. Helikindlad kapuutsid pole laos, kuid need on valmistatud nõudmisel. Kuid see annab klientidele eelise, et helikindlad kapuutsid kohandatakse alati külgkanali puhurite uusima versiooniga.

SKVTechnik külgkanali puhurite erinevate versioonide tõttu on olemas ka mitmesugused helikindlad kapuutsid. Näiteks külgkonvendi puhurite sisse- ja väljalasketorude disain erineb mõnikord märkimisväärselt. See puudutab torude asukohta või suunda. Lisaks sellele peavad helikindlad kapotid arvestama külgkanali puhurite erinevaid soojusheite väärtusi. Seal on helikindlad kapotid, millel on soojusallikaks eraldi ventilaatorid ja mis tagavad seega helikindla kapuutsi ventilatsiooni. Helikindlad kapuutsid on loomulikult kaitstud tulekahju eest ja on tavaliselt varustatud metallilise väliskestaga, mis muudab need teatavates piirides ilmastikutingimustele vastupidavaks. Helikindlad kapuutsid ei sobi üldiselt kasutamiseks välistingimustes. Sellised rakendused küsivad SKVTechniku ​​toodete konsultantidelt.

Külgkanalisse kuuluvate puhurite helikindel on masinate sisepinnad. Need rööpad paigaldatakse teistele tootjatele mõeldud külgkanali puhurile. Põhimõtteliselt soovitab SKVTechnik alati heli ümbrist hankida koos külgkanali puhuriga. Sellest hoolimata võivad kliendid lisaks olemasolevatele külgkanali kompressoritele osta ka helikindlat katet. Vaba ruumi täpseid mõõtmeid leiate SKVTechniku ​​helikindlate kapuutside tootekirjeldustest. Kogemused on näidanud, et väikesed kohandused vanade külgkanalite puhurite jaoks on alati vajalikud.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.