Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Izskalo dzērienu kastīšu žāvēšanas process

pieeja:

Putekļotu dzērienu kastīšu žāvēšanas process ir dzērienu rūpniecības dienas kārtība. Konteineru kastes ir pakļautas smagai slodzei. Jo īpaši pašreizējā pavasara situācijā, kastes, kuras bieži tiek uzglabātas brīvā dabā, ir pakļautas paaugstinātajam sīpolu ietekmei no ziedputekšņiem. No otras puses, dzērienu kastes tirdzniecības vietās klientiem būtu jāaicina nopirkt. Dzērienu kastes ir pieejamas tikai tad, ja tie ir tīri un pievilcīgi.

Tīrīšanas process nav arī vienkārši. Lai iegūtu nepieciešamo stabilitāti, redeļu kastēs ir stabiņi un stiprinājumi, kas veicina stabilitāti. No otras puses, šie konstrukcijas elementi rada stūri un malas, kas traucē mazgāšanas procesā un pēc tam vēlāk ir grūti nožūt.

Vislabāk ir dzēst dzērienu kārbas, izpūšot ūdeni ar gaisu. Nepieciešams milzīgs gaisa plūsmas un gaisa spiediens, jo kastēm jābūt pilnīgi sausām.
darbība:

Principā skice, sānu kanāla pūtējs tiek izmantots, lai iegūtu nepieciešamo tilpumu un atbilstošo spiedienu. Gaisa plūsma tiek virzīta uz diviem vai vairākiem tā sauktajiem gaisa nažiem / gaisa blīvēm caur pievienotu cauruli vai šļūtenes sistēmu un slēdzi. Gaisa līstēm ir raksturīga, ka vienmērīgu gaisa aizkaru var uzbūvēt visā to darba platumā. Gaisa naži tiek izlīdzināti uz mazgājamām, mitrām kastēm. Tas nodrošina, ka redeļkastes gan sausā, gan priekšējā daļā. Atlikušais ūdens iet pa gravitāciju. Gaisa nažu stiprinājumam jābūt elastīgam, lai pielāgotu izejas atveres dažādām dzērienu kastēm.

Atkarībā no smalcināšanas pakāpes, darbinieks var izlemt, vai kastes ir tīras, vai arī tās jāuzbaro vēlākai mazgāšanas ciklā.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.