Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Kinnitusplaate toetavad külgkanali kompressorid

Tööstuslike tootmisprotsesside puhul on detailide peatamiseks sageli vajalikud kinnitusvahendid. Töödetailid tuleks hoida kindlas kohas ja töödelda seal.

Kinnitus- ja pingutusprotsess peaks toimuma kiiresti ja lihtsalt. Vahetus peab olema turvaline, nii et töötooteid ei saa üks kord nihutada. Samuti on automaatöötlusel tähtis, et tööriistad asetseksid alati samasse asendisse kui tööriistad on suhteliselt kohandatud töönumbri nõuetekohaseks paigaldamiseks.

Nagu põhimõttelises visandis näha, töödeldav detail kinnitatakse töötlusprotsessi vaakumplaadiga. Selleks on plaadil väikesed avad, mis tõmbavad õhku. Selle imemisvõime abil töödeldav detail imetakse plaadile sellisel viisil, et seda saab masinas ilma libisemiseta. Vajalikku vaakumit toodab imemissplaadiga ühendatud külgkanali kompressor. Tooriku söötmine võib toimuda ka külgkanali ventilaatori abil. Selleks saab töödeldavat detaili pingutusseadme külge kinnitada vaakumiga veoprotsessi imemisseadmes. Niipea, kui toorik on kinnituslauas õiges asendis, vabaneb vaakum ja töödeldav detail jääb vaakumile imemisplaadil.

Tööpõhimõte / voolu:

Külgkanali kompressor on torusüsteemi kaudu ühendatud imemisplaadiga. Kui vaakumpump toodab praegu vaakumit, töödeldavat detaili tõmmatakse laua vastu ja sõltuvalt rõhust kinnitatakse kindlaksmääratavale jõule. Õhuvoolu sisse- ja väljalülitamiseks ei ole kompressorit vaja uuesti sisse lülitada ega sisse lülitada, kuid õhuvoolu saab lülitada magnet- või pneumaatilise voolu tagasilöögiklappi abil. Imipeeruvat õhku saab nüüd üle minna põhipildi eskiisis asuvast toiteplaadist. Töötlemine võib alata. Kui mehaaniline töötlus on lõpule viidud, saab imemisõhu vahetada imemisplaadist toiteliini ja töödeldavat detaili saab eemaldada

 

Fixiertische zur effektiven Sicherung der Werkstücke
Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.