Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Külgkanali kompressorid – mudelid üheetapilises, kaheetapilises, kahevoolulises

Esialgne positsioon

Külgkanali kompressorite jõudluse nõuded on väga erinevad võimalike rakenduste rohkuse tõttu. Põhimõtteliselt on kõikides võimalikes rakendustes omane teatud äärmuslikud väärtused. Seega üks leiab kas vajadusi palju mahtu nii edasi õhu kogust ajaühikus ühelt poolt või üks leiab tarvis palju survet (või vaakumi puhub rõhk) teisel pool tööstusettevõtetes. Kuidas need eri nõudmised profiilid rakendatakse tehnilises praktikas?
põhimõtted:

Põhimõtteliselt muundatakse energia gaasi rõhuks ja pumbatava mahu järgi. Mootor muudab mootori energiaks ventilaatorirataste kineetilise energia. Imetakse kanali ja pressitud sealt läbi spetsiaalse protsessi otse järgmises lamell. Selles protsessis rõhk lamell suurenevad pidevalt (muidugi seab füüsika siin looduslikud piirid), sõltuvalt sellest, kuidas tihti te seda protsessi korrata.

Selle teadmisega saab külgkanali ventilaatori ehitamisel nüüd kaks võimalust. Üks võimalik kasutada energia mootori korduma korrata pressimist ülal kirjeldatud (seeria) või kogu Funktionsprizip samaaegselt täita topelt (rööpühendust).
Operation:

Neli näidet on kujutatud põhimõttelises visandis. Ülemises vasakus joonisel on kujutatud lihtsa tiiviku külga kanali kompressori lihtsat funktsionaalset põhimõtet. Parempoolne parempoolne pilt näitab topeltpöördega kompressorit. See vastab vasakpoolse variandiga peaaegu kaks korda rohkem õhku. See on eespool nimetatud paralleelring.

Vasakul alumises joonisel on külgkanali kompressor koos tiiviku, kuid kahekordne kompressorikanal. Siin õhk on veel tihendatud üle kahe distantsi ja see on peaaegu kaks korda MANIFOLD loodud nii palju survet ajaühikus. Parempoolne parempoolne pilt näitab lõpuks kahekordse tiiviku külgkanali kompressorit. Põhimõtteliselt on kaks külgkanali kompressorit seeriaga (järjestikku) ühendatud. Surve muutub vastavalt suuremaks, kuid tekib ka rohkem ruumi.

SKVTechnik pakub kõiki nende seadmete variante. SKVTechnik võimaldab oma koostööpartneritega täita peaaegu kõiki nõudeid side kanaliga puhuritega. Spetsiaalsed kujundused on igal ajal võimalikud.

 

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.