Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Külgkanali kompressorite elektriline kasutuselevõtt

1. osa:

Põhimärgid:

Kliendid peaksid siin kirjeldatud tööd külgkanali kompressorite elektri kasutuselevõtuks läbi viima ainult kvalifitseeritud elektrik. Ühendus tuleb teha vastavalt kompressori klemmikarbi skeemile ja vastavatele kohalikele eeskirjadele.
ETTEVAATUST:

Ajami mootorid võivad olla kolmefaasilised mootorid või vahelduvvoolumootorid. Seadme tähistusel E või (…- 1) kasutatakse kolmefaasiliste mootorite tähti D või (…- 3). Ajami mootor peab olema varustatud mootori kaitselülitiga (ei ole vajalik sagedusmuunduri tööks). Seadmed, mida kasutatakse sagedusmuunduritega, tuleb ühendada muunduriga ja hinnata olemasolevat temperatuuriandurit (NC kontakt).
Märkused sagedusmuunduritega töötamiseks:

Sagedusmuunduri toitepinge ei tohi ületada 400 V mootori filtrit. Pikemate liinide suurem inverter toitepinge ning hilinemisest või impulsi pinge (kuni 1000 VPK sõitmiseks mootorid kuni 0,75 kW, maksimaalselt 1300 V pk jaoks ülekandemootorite suurem kui 0,75 kW) mootori klemmid peavad võtma asjakohaseid meetmeid, nagu mootori kaitsmiseks võib paigaldada mootori filtri. Kliendid pöörduvad muunduri tarnija poole. Kui mootorifilter on kaasas, tuleb see paigaldada muunduri ja mootori vahele. Kliendid peaksid olema piisav reserv ruumi lülituskapis ja arvestama nõuded paigaldamise ja monteerimisel kasutusjuhendit Frequenzumrichterherstellers / mootori filter tootja.

Märkus: maksimaalne kaabli pikkus mootori ja ajami ei tohi ületada 20 m ja peab olema varjestatud kaabel, viiakse läbi võimalikult otsene tee ja edasise klamber / plug ühendused.

Ettevaatust: ühenduskaabli ekraanipikendus peab olema läbi ja mõlema poole, st. Mootor ja mootor peavad olema elektriliselt ühendatud maandussüsteemiga ajamil ja mootoril. On mootori pool või tellides asjakohase EMC kaabliliitmikud tuleb kasutada mis võtke kaabel kilp ümber kogu ümbermõõdu madal takistus.

Vaadake kolmefaasiliste külgkanalite kompressorite ja standardsete külgvoolu kompressorite vooluringi kasutusjuhendit.
2. osa
Rotation Check:

Lülitage sidekanali kompressor sisse. Pöörlemissuund on ventilaator peab ühtima suunaga directional nool ventilaatorikate mootori küljel kanal kompressor. Lisaks peab õhuvoolu voolusuund ühtib summuti korpuse suunanooladega. Kui pöörlemissuund on vale, tuleb ühendusklemmid vastavalt kasutusjuhendile asendada.
Star-delta käivitamine:

Enamik masinaid, mille mootorid ületavad 3,0 kW, on mõeldud kasulikuvõrgu star-delta käivitamiseks. Kliendil on teavet selle kohta, kas teie seade on varustatud vastava käivitusahelaga, uurides kasutusjuhendit. Kui kliendid eelistavad otsest võimu (väga kõrge lühisvool hetkel sisselülitamist), SKVTechnik soovitatav konsulteerida võimsus firma.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.