Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Külgkanali puhur koos üleminekuventiilidega

Paljud ventilatsiooni- ja tööstuslikud rakendused nõuavad õhuvoolu ümberpööramist. SKVTechnik soovitab: juhtida külgkanali puhureid niinimetatud ümberlülitusventiilidega.

SKVTechnik selgitab täna üleminekuklappide põhimõtet. Lülitusventiilid on võimelised õhuvoolu sisse lülitama suruõhuvoolikusse vaakumfiltriga. Ümberlülitus toimub kümnendiku sekundi jooksul. Ventiilide juhtimine on võimalik kolmel viisil. Ümberlülitusventiile saab lülitada 24-voldi või 220-voldise elektrilise impulsi abil või pneumaatilise impulsi abil.
Ülemineku eelised tulenevad rakendustest. Näiteks pneumaatiliste torusüsteemide puhul kasutatakse tagasivooluklappe olemasolevate transpordivoogude jaoks nii transpordi juhiste kasutamiseks. Kuna lülitit saab teha väga kiiresti, on kiire transpordi edenemine võimalik.

On kaks erinevat tüüpi ülemineku ventiilid. Need on lülitusklapid DS-VI ja lülitusklapp DS-VS. Kommutatsiooniventiilil VS on üleminekuklapi VI ees eelis. Kommutatsiooniventiilil VS on lisaks positsioonimullidele ja imemisele ka nn nullpositsioon. Null asend tähendab seda, et survetorus ei esine survet. Vaatamata külgkanali kompressori tööle ei liiguta tööliinil õhku. Null positsioon transpordib seega õhku ümber ringi. Seda tehakse kuni ümberlülitusventiili vahetamiseni kas surve või imemisega. Sellel funktsioonil on eelised rakendustele, mida protsessis tuleb rõhu all hoida. Külgkanali puhuri pole vaja peatada ja uuesti käivitada hiljem. Lisaks sellele on üleminekuklapp eeliseks see, et lisaks elektrilise juhtimisega saab seda pneumaatiliselt juhtida. Tüüpiline taotlus võib olla näiteks töötlemisetapi järel detailide eemaldamine.

Tagasilöögiklappide korral pakub SKVTechnik ventiilide suurust 2 tolli, 2,5 tolli või 3 tolli. Sidekanali puhurite väljavoolu erinevate variatsioonide adapterid pakuvad SKVTechnik. Vahetatavaid ventiilid saab tarnida otse sobiva kõrvalkanali puhuriga SVKTechnikil. Kuid see ei ole üleminekuklappide müügi tingimus. SKVTechniku ​​lülitusventiilid on klientidega hõlpsasti ühendatavad olemasolevate külgkanali puhuritega.

SKVTechnik toimib online pood alates 2012. SKVTechnik pakub igasuguseid pool kanalit puhurid ja ventilaatorid an.s Alates väike 0,2 kW masin õigus kuni 27,0 kW kompressor on kõik seal riiulitel. Fännid saab siin osta „riiulist“ või tellida kliendilt kõige üksikute seadmete järgi. SKVTechnik müüb ka fännid ühekordsetena. SKVTechnik pakub seadmetele vastavaid originaaltooteid. SKVTechnik pakub mitmesuguste Euroopa tootjate külgkanali puhureid ja fänne. Kliendid saavad osta vastavast eelistatud tootjalt ja odavamalt. SKVTechnik edu aluseks on suurte partiide masinate ostmine ja kliendile ostujõu möödamine. Lamedad hierarhia ja järjepidev kulude kontroll võimaldavad seda teha.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.