Maksājumu metodes

Maksājumu metodes / norēķinu veidi

Mēs piedāvājam šādus maksājumu veidus. Vienkārši izvēlieties optimālo maksājumu veidu. Attiecīgajos piedāvājumos norādītās cenas atspoguļo galīgās cenas. Tajās ietilpst visas cenu sastāvdaļas, ieskaitot visus maksājamos nodokļus, piemēram, PVN. Tikai pārrobežu piegādes gadījumā jūs atsevišķos gadījumos var samaksāt papildu nodokļus (piemēram, iegādājoties Kopienas iekšienē) un / vai maksājumus (piemēram, muitas nodokļus), bet ne pārdevējam, bet gan muitas un nodokļu iestādēm. Piegādes un pārkraušanas izmaksas nav iekļautas pirkuma cenā, tās var pieprasīt, izmantojot lapu „Piegāde un piegāde“, pasūtīšanas procesa gaitā tās norādītas atsevišķi un papildus jāmaksā jums.

Pārskaitījums / bankas pārskaitījums
Pēc pasūtījuma jūs saņemsiet rēķinu un pasūtījuma apstiprinājumu ar konkrētu piegādes datumu un kā ES klientu bez PVN rēķina. | Jūs saņemsit pasūtījuma apstiprinājumu ar piegādes datumu pēc pasūtījuma un bez nodokļiem.

PayPal

Maksājiet drošāk un ātri ar savu PayPal kontu. Īpaši piemērots ES pircējiem, ar uzņēmējdarbību, kuras domicils nav Vācijā.