Metody płatności

Metody płatności / płatności

Oferujemy następujące metody płatności. Wystarczy wybrać optymalną metodę płatności. Ceny podane w ofertach stanowią ceny ostateczne. Obejmują one wszystkie składniki cen, w tym wszelkich obowiązujących podatków, takich jak VAT. Tylko dla dostaw transgranicznych innych podatków w niektórych przypadkach (na przykład w przypadku wewnątrzwspólnotowego nabycia) i / lub opłat (np cła) płatne przez Ciebie, ale nie do sprzedawcy, ale do swoich właściwych organów celnych i podatkowych. Powstałe koszty wysyłki nie są wliczone w cenę zakupu, są one na stronie „wysyłki” wymagalne, są wykazywane oddzielnie w procesie zamawiania i muszą być dodatkowo płatne przez Ciebie.

Przelew / przelew bankowy
Państwo otrzymać fakturę i potwierdzenie zamówienia z dostawą betonu i jako klienta UE w wolnej od podatku Proforma Po zamówieniu – rachunek. | Otrzymujesz chce potwierdzenie zamówienia z datą dostawy po zamówieniu i podatkowej – darmowe faktury proforma jako biznesowej naszego klienta UE.

PayPal

Zapewnij bezpieczniejsze i szybsze konto PayPal. Szczególnie nadaje się do UE – z kupujących nie ansässigem w Niemczech działalności.