Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai / mokėjimo būdai

Mes siūlome šiuos mokėjimo būdus. Tiesiog pasirinkite optimalų mokėjimo būdą. Nurodytų pasiūlymų kainos yra galutines kainas. Jos apima visas kainos sudedamųjų dalių, įskaitant visus taikomus mokesčius, kaip antai PVM. Tik tarpvalstybinių pristatymų kitų mokesčių tam tikrais atvejais (pavyzdžiui, atsižvelgiant į Bendrijos vidaus įsigijimo atveju) ir / ar mokesčių (pvz MUITAI) moka jums, bet ne pardavėjui, o į savo kompetentingoms muitinės ir mokesčių institucijos. Gauti Siuntimo išlaidos nėra įtrauktos į pirkimo kainą, jie yra ant „Pristatymas ir gražinimai“ iki pareikalavimo pusėje, pranešama atskirai užsakymo metu ir turi būti sumokėta papildomai jums.

Perkėlimas / banko pavedimas
Jūs gausite sąskaitą faktūrą ir užsakymo patvirtinimą su betono pristatymo ir kaip ES klientui mokesčių be proforma po užsakymo – sąskaitą. | Jūs gausite nori užsakymo patvirtinimo su pristatymo dienos po užsakymo ir mokesčių – nemokamai išankstinę sąskaitą faktūrą, kaip verslo mūsų ES klientui.

„PayPal“

Mokėkite saugiau ir greitai naudodami savo „PayPal“ paskyrą. Ypač tinka ES – pirkėjai su ne ansässigem Vokietijoje verslui.