Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Naudokite šoninio kanalo ventiliatorių su perjungimo vožtuvais

Daugeliui ventiliacijos ir pramoninės paskirties reikia oro srauto pasikeitimo. SKVTechnik rekomenduoja: valdyti šoninių kanalų pūstuvus su vadinamuosius perjungimo vožtuvus.

„SKVTechnik“ šiandien paaiškina perjungimo vožtuvų principą. Perjungimo vožtuvai gali perjungti oro srautą suslėgto oro linijoje nuo siurbimo iki pūtimo. Perjungimo procesas vyksta per dešimtą sekundę. Vožtuvų valdymas yra įmanomas trimis būdais. Perjungimo vožtuvus galima įjungti elektriniu impulsu 24 volt arba 220 voltų arba pneumatiniu impulsu.
Perjungimo privalumai yra susiję su paraiškomis. Pvz., Pneumatinių vamzdžių sistemose naudojami atvirkštiniai vožtuvai, kurie naudoja esamus transporto vamzdžius abiem kryptimis. Kadangi jungiklis gali būti atliekamas labai greitai, galima sparčiai pasiekti transporto pažangą.

Yra du skirtingi perjungimo vožtuvų tipai. Tai yra perjungimo vožtuvas DS-VI ir perjungimo vožtuvas DS-VS. Perjungimo vožtuvas VS turi tokią pranašumą, kaip perjungimo vožtuvas VI. Perjungimo vožtuvas VS turi be burbuliukų padėties ir siurbimą taip pat vadina nuline padėtis. Nulinė padėtis reiškia, kad slėgio linijoje nėra slėgio. Nepaisant šoninio kanalo kompresoriaus veikimo, neveikia darbo linija. Taigi nulinė pozicija transportuoja orą aplink apskritime. Tai atliekama, kol perjungimo vožtuvas perjungiamas į slėgį arba siurbimą. Ši funkcija turi pranašumų programoms, kurioms procesas turi būti slopinamas. Šoninio kanalo ventiliatoriaus nebūtina sustabdyti ir vėl paleisti vėliau. Be to, perjungimo vožtuvas turi pranašumą, kad jis gali būti valdomas pneumatiniu būdu be elektros valdymo. Tipiška programa gali būti, pavyzdžiui, ruošinių pašalinimas po apdorojimo etapo.

„SKVTechnik“ kaip atbulinės eigos vožtuvai siūlo 2 colių, 2,5 colio arba 3 colių dydžio vožtuvus. SKVTechnik siūlo skirtingų šoninių kanalų pūstuvių ištekėjimo variantų adapterius. Perjungimo vožtuvai taip pat gali būti tiekiami tiesiogiai su atitinkamu šoninio kanalo ventiliatoriumi SVKTechnik. Bet tai nėra perkrovimo vožtuvų pardavimo sąlyga. SKVTechnik komutacinius vožtuvus taip pat galima lengvai pritvirtinti prie jau esančių šoninių kanalų ventiliatorių.

Nuo 2012 m. „SKVTechnik“ veikia kaip interneto parduotuvė. „SKVTechnik“ siūlo visus šoninių kanalų pūstuvus ir ventiliatorius. Nuo mažo 0,2 kW vieneto iki 27,0 kW kompresoriaus lentynose yra viskas. Ventiliatorius čia galima įsigyti „iš lentynos“ arba užsakyti kaip daugiausiai individualius įrenginius. „SKVTechnik“ taip pat parduoda gerbėjus kaip vienkartinius. „SKVTechnik“ siūlo atitinkamus originalius prietaisų gamintojų priedus. „SKVTechnik“ siūlo šoninių kanalų pūstuvus ir fanus iš įvairių Europos gamintojų. Klientai gali pirkti iš atitinkamo pageidaujamo gamintojo ir už mažesnę kainą. „SKVTechnik“ sėkmės pagrindas yra didelių partijų mašinų pirkimas ir klientų pirkimo pranašumai. Plokštės hierarchijos ir nuosekli sąnaudų kontrolė leidžia.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.