Pacelšanas sistēmas, ko izmanto ar sānu kanāla kompresoriem

pieeja:
Ražošanas mehanizācija turpina attīstīties. Tomēr vēl nav iespējams efektīvi ieviest visas darbplūsmas no mašīnām. Domāšanas cilvēka ietekme vienmēr ir nepieciešama. Tas noved pie fakta, ka šie darbi parasti ir monotoni un grūti. Jaunās celšanas sistēmas noņem šos lielos slodzes no darbiniekiem.

Kā tas darbojas:
Funkcionālais zīmējums parāda, ka pacelšanas ierīci, kas piestiprināta pie šarnīra celtņa, var novietot salīdzinoši elastīgi virs pacelšanas materiāla. Sūkšanas spilventiņu novieto uz materiāla. Preču virsmai jābūt vienmērīgai, gludai un tīrai. Pēc piesūcekņa kontaktā ar labi, operators iedarbina slēdzi uzstādīts iesūkšanas kājām, un materiāls tiek iesūknēts pie piesūcekni. Tagad operators var pacelt materiālu vai mainīt stāvokli, izmantojot vēlāku sūkšanas pēdu ieslēgšanu. Ir iespējams pagriezt, pārvietoties, pagriezt, līdz to vēlreiz var nolocīt. Tas viss notiek bez lielas pūles operatoram.

darbība:
Sānu kanāla pūtējs ģenerē nepieciešamo vakuumu. Šis negatīvais spiediens tiek veikts caur elastīgu šļūteni un gaisa filtru, tālāk pa štropei uz pacelšanas agregātu. Šeit ir centrālā vadības ierīce, kuru operators izmanto, lai paceltu un pēc tam pārvietotu preces. Pacelšanas ierīce tagad aizver materiāla savienojumu, ko paredzēts transportēt uz vakuumu. Materiāls ir stingri piesūcināts uz pacelšanas vienības, un to var pacelt. SKVTechnik pārdod šos sānu kanālu kompresorus, kurus izmanto, lai izveidotu nepieciešamo vakuumu. Negatīvā spiediena ģenerēšana papildus virsmas spiediena ģenerēšanai ir sānu kanāla ventilatora pamatīpašība. Divas lietas ir izšķirošas, ja tiek izmantots sānu kanāla kompresors celšanas sistēmā. Pirmkārt, protams, preču svars, un, otrkārt, ir svarīgi, cik labi pacelšanas ierīce var savienot ar preču virsmu. Savienojums ir, jo uzmanīgs lasītājs var domāt kastē vai uz ģipškartona jāpaceļ daudz labāk nekā jēlnaftas akmens plāksne.