Sānu kanālu kompresori atbalsta salātu tīrīšanu un iepakošanu

Šodien aprakstīto Salattauchbecken ražo B. Miller Maschinenbau GmbH no Aspach. SKVTechnik piegādā sānu kanāla kompresorus, lai izpūstu saspiesto gaisu burbuļvannā, Salattauchbeck sirdī.

Sānu kanāla kompresori pastāvīgi izpūš saspiestu gaisu salātu mazgāšanas mašīnu iegremdēšanas ūdens tvertnē, tādējādi mazgāšanas ūdeni paver uz vārīšanās. Dārzeņi, kas burbuļojas caur baseina burbuļojošo ūdeni, tiek attīrīti no augsnes un netīrušies un sagatavoti pārdošanai. Salattauchbecken tīrīšanai īpaši galvas salāti ir piemēroti lauka salātiem, salātu gurķiem, spinātiem vai pētersīļiem. Ja klienti turpmāk iegādāsies šos izstrādājumus, iespējams, ka tos iztīra un iesaiņojis B. Miller Maschinenbau no Aspach. Sānu kanāla kompresori no SKVTechnik ir nospiests gaiss iegremdēšanas tvertnē.

Ražošanas process ir šāds:
Augi tiek mazgāti tieši dārzeņu kastē. Šis fakts padara mazgāšanas procesu efektīvu, jo augļus iesaiņo tieši transportēšanas kastē ražas novākšanas mašīnā un var saglabāt papildu iepakošanas darbības. Salātu veļas mazgāšanas mašīnas darbībai ir vajadzīgs tikai darba spēks, kas uzlādē barību ar nemazgātu salātu uz priekšpuses un mazgāto dārzeņu noņemšanu no muguras.
Darbinieks novieto dārzeņu kastītes uz konveijera lentes un pārvietojas zem ūdens zem ūdens gaisu barojošajā burbuļvannā. Ūdens cirkulācija burbuļvannā izslēdz augsni starp augu lapām. Kad transporta kastes ir pārsniegušas džakuzi ar dārzeņiem, augus pēc tam noskalo ar svaigu ūdeni.

Atkarībā no dārzeņu piesārņošanas pakāpes un atkarībā no dārzeņu veida, konveijera lentes ātrumu var mainīt dažādi. Tādēļ lietotājs var reaģēt uz dažādām piesārņojuma pakāpēm un augu sugām un atbilstoši pielāgot mašīnu. Sānu kanāla kompresors vienmēr iesūc tvertnē pie pilna spiediena, lai ūdens kratīšana būtu pēc iespējas spēcīgāka, un augu vienlaicīgai un efektīvai tīrīšanai. Ar ilustrētu mašīnu vienu stundu var mazgāt līdz 400 dārzeņu transporta kastes.

Kā darbojas Salattauchbecken?
Visa apstrādes daļa mašīnā ir aprīkota ar konveijera lenti. Konveijera lente aizņem salātu kastītes un nogādā tos iegremdēšanas baseinā, līdz ar to kastes zem ūdens ievieto izlietnē. Konveijera lentes garuma dēļ un transportēšanas ātruma dēļ dārzeņu kastīšu paliktņu zem ūdens ir garāks vai īsāks. Konveijera lentes transportēšanas ātrumu var ietekmēt operators. Tādējādi operators var reaģēt uz dažādām piesārņojuma pakāpēm un dažādām augu sugām. Dedzināšanas tvertnē tagad ir noteicošais mazgāšanas process. Sānu kanāla kompresors presē gaisu caur cauruļu sistēmu un dažādus aizplūdes punktus iegremdēšanās tvertnes ūdenī. Pieaugošie gaisa burbuļi nosaka kustību ūdeni, līdzīgi kā tas notiek vārīšanās laikā. Burbuļošais ūdens izplūst no noplūdes augsnes vai cita piesārņojuma. Šis process turpinās tik ilgi, kamēr salātu kastīte atrodas iegremdēšanas tvertnē. Iepakošanas tvertnes beigās konveijera lentes atpakaļ uz augšu virs ūdens virsmas uzliek salātu kastes. Tur salātus atkal izsmidzina ar svaigu ūdeni. Darbinieks attīra salātus no transportēšanas kastes no konveijera lentes.

SKVTechnik iesaka piemērotu sānu kanāla kompresoru:
SKVTechnik šodien piedāvā S3-1-219-2,2kW-3 saspiesta gaisa ražošanu iepriekš aprakstītajā salātu mazgāšanas mašīnā ar sānu kanāla ventilatora palīdzību. Šis modelis ir aprīkots ar trīsfāzu trīsfāzu motoru. Ir pieejami arī modeļi ar 1 fāžu motoru. Paredzams, ka stundā Salattauchmaschine niršanas baseinā aptuveni 0,50 m dziļumā sagaidīs apmēram 175 m³ gaisa. Šis gaisa daudzums ūdeni turpina noturēt kustībā un nodrošina labi mazgājamā salātu skalošanu.
S3 ir Itālijas dzinējs un sasniedz 219 m³ / h jaudu ar atvērtu droseļvārstu un maksimālo spiedienu 250 mbar. Iekārtai Vācijā ir viena nedēļa piegādes laiks. Tas attiecas uz pasūtījumiem SKVTechik Onlineshop. SKVTechnik piedāvā visas blakuspārvadātāju kompresoru kategorijas. No mazā 0,2 kW dzinēja līdz 36 kW dzinējam ir pieejams katrs vēlamais motora tips. Klienti tagad ir pārliecināti par tiešsaistes iepirkšanās priekšrocībām SKVTechnik.

 

Salatwaschmaschine