Side-channel kompresori uztur šķidrumus akvakultūras un iemērkšana vannas kustībā

Sānu kanālu kompresori nodrošina pietiekamu šķidrumu kustību iegremdēšanās vannās un akvakultūras telpās. Sānu kanāla kompresori padara niršanas procesus efektīvāku un veicina izaugsmi.

Saspiesta gaisa pastāvīga pūtīšana un šī gaisa aizplūde baseina grīdā rada pārvietošanos baseinu šķidrumos. Akvakultūras mērķa pozīcija atšķiras no rūpnieciskās ražošanas tvertņu iegremdēšanas mērķa.

Pielietojums – Akvakultūra:

Akvakultūru gadījumā ir jānodrošina nepārtraukta kultūras pārveide. Iemesls tam ir nodrošināt kultūru ar skābekli vai nodrošināt, ka uzturvielu šķīduma koncentrācija baseinā tiek vienmērīgi sadalīta un saglabāta visos punktos. Akvakultūra barojas ar barības vielām, kas atrodas šķīdumā. Sānu kanāla kompresori spēj ražot saspiestu gaisu nepārtrauktas darbības laikā. Saspiestais gaiss tiek veikts caur caurules vai šļūtenes līnijām līdz šķidruma baseinu apakšai, kur tas tiek sadalīts smalkos gaisa burbuļos, izmantojot ventilācijas atveres. Uztura šķīdums tiek turēts kustībā, aizplūstot, palielinot gaisu un vienmērīgi sadalot baseinā. Akvakultūrai ir vienādi augšanas apstākļi katrā baseina punktā, jo koncentrācija uzturvielu šķīdumā vienmēr ir vienāda.
Skatīt attēlu:
Šeit lasītājs redz, ka sānu kanāla kompresoru saspiestais gaiss izplūst baseina apakšā. Gaiss vispirms tiek novadīts uz gaisa izplūdēm caur šļūtenes vai cauruļu sistēmām un pēc tam sadalīts mazos gāzes burbuļos. Augšējā pūslīši šķērso šķidrumu, tādējādi nodrošinot vienmērīgu koncentrācijas sadalījumu.

Pielietojums – rūpnieciskās mērcēšanas tvertne:

Virsmas var aizzīmogot vai pabeigt, iegremdējot. Iegremdētājvannas šķidruma cietās sastāvdaļas pievienojas apstrādājamās detaļas virsmai un to noslēdz. Šis efekts tiek izmantots, lai aizsargātu materiālus pret koroziju vai panāktu rafinēšanas efektu vai cietinātu virsmas. Tādējādi tiek izmantoti eļļas vannā, skābās vannas, krāsvielu vannas. Sānu kanāla kompresori arī pūš vannā. Saspiestais gaiss tiek veikts caur cauruļvadiem līdz iegremdes vannu dibenam un nospiež caur ventilāciju. Izplūdes gāzu rezultātā iegūtie burbuļi tiek sajaukti mazos burbuļos. Tas izraisa palielināto spiediena efektu ūdenī. Swirling ir gaidīts. Tas izraisa šķidruma pārvietošanos apstrādājamo sagatavju vietā, tādējādi mitrinot visu sagataves virsmu. Radītais satricinājums padarīs šo procesu ātrāku un efektīvāku.
Skatīt attēlu:
Šeit jūs varat redzēt, kā apstrādājamie apstrādājamie izstrādājumi tiek apturēti iegremdēšanas baseinos. Sānu kanāla kompresors rada saspiestu gaisu, kas caur caurules sistēmu tiek novadīts baseina apakšpusē. Šeit izplūde un līdz ar to vēlamā turbulence notiek iegremdēšanās vannā.