Notekūdeņu attīrīšana – Saspiests gaiss ļauj burbuļot ūdeni

 

Notekūdeņu attīrīšana tiek veikta ar mehāniskiem un bioloģiskiem precizējumiem. Ja iepriekš veikta mehāniskā precizēšana, cietās vai viegli izšķīdinātās suspendētās sastāvdaļas tiek noņemtas no notekūdeņiem. Pēc tam veiktajā bioloģiskajā skaidrojumā šķidrums tiek izskaidrots mikroorganismos, lai atdalītu nemetāniski noņemtos piesārņotājus ūdenī, kam nepieciešams noskaidrot. Abi abpusēji pūtēji tiek izmantoti abās metodēs.

Kā tas darbojas:

Sānu kanāla kompresors gaisu uzspiež gaismu izolatorā. Šim nolūkam ventilācijas atveres ir piestiprinātas baseina grīdai, kas savienotas ar sānu kanāla ventilatoru. Sānu kanāla ventilators iespied gaisu difuzorā. Rezultātā no izplūdēm rodas nelieli gaisa burbuļi, un tie paceļas uz virsmu. Ir sasniegti divi mērķi.

Pirmais:

Gaisa burbuļi plīsa ūdens daļiņas, to parādot uz virsmas vai uz augšu. Rezultātā ūdens no dziļuma baseinā nepārtraukti tiek virzīts uz virsmu. Turklāt virszemes ūdeņi tiek pārvietoti uz virsmas un tiek nogādāti dziļumā. Tā kā pie virsmām, ūdens absorbē lielāko daļu no gaisa skābekli, tā skābekli bagāta ūdens tiek novadīti dziļuma un skābekļa deficītu ūdens var absorbēt skābekli pie virsmas.

Kāpēc tas ir nepieciešams?

Mikroorganismiem nepieciešams bioloģiskais precizējums, tāpēc notekūdeņu piesārņojošo vielu sadalīšanās obligāti ir skābeklis. Jo augstāks skābekļa saturs ūdenī, jo ātrāk un efektīvāk mikroorganismi sadalīs piesārņotājus. Tātad mēs nonākam pie izskaušanas tvertnes ventilācijas otrā mērķa.

Otrais:

Ar Einströmenlassen gaisa ar Clarifier un zerströmen daudzos mazos gaisa burbuļi, liela platība ir nodrošināts, kas ir robeža starp ūdeni un gaisu, līdzīgi kā ūdens virsmas. Pie šī robežas, tāpat kā ūdens baseina ūdens virsmā, skābe izšķīst ūdenī. Notekūdeņi kļūst bagātāki ar skābekli. Šis pasākums arī atrisina skābekli ūdenī, palielinās skābekļa saturs ūdenī, un mikroorganismi var ātri sadalīt piesārņotājus ūdenī.

darbība:

Kā lasītājs atzīst pēc principa skices, sānu kanāla kompresors nospiež izplūstošo gaisu izplūdes blokos. Tehnoloģiski gaiss ir sadalīts daudzos mazos pūslīšos, kas plūst uz augšu. Jo mazāks ir burbuļi, un jo vairāk ūdens tiek iespiests ūdenī, jo vairāk skābekļa tiek izšķīdināts ūdenī par laika vienību. Gaisa burbuļu mehāniskā augšupejošā kustība izraisa asinsriti un vienmērīgi izkliedē saturu. Tagad var noteikt skābekļa saturu dzidrināšanas baseinā, un šo informāciju var apstrādāt ar kontrolieri, kas kontrolē sānu kanāla kompresoru.