Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Obsługuj dmuchawy bocznokanałowe z zaworami przełączającymi

Wiele zastosowań wentylacyjnych i przemysłowych wymaga odwrócenia przepływu powietrza. SKVTechnik zaleca: sterowanie dmuchawami bocznokanałowymi z tak zwanymi zaworami przełączającymi.

Obecnie SKVTechnik wyjaśnia zasady zaworów przełączających. Zawory przełączające są w stanie przełączać przepływ powietrza w linii sprężonego powietrza od ssania do dmuchania. Proces przełączania odbywa się w ciągu jednej dziesiątej sekundy. Sterowanie zaworami jest możliwe na trzy sposoby. Zawory przełączające można przełączać za pomocą impulsu elektrycznego o napięciu 24 woltów lub 220 woltów lub za pomocą impulsu pneumatycznego.
Zalety zmiany są spowodowane przez aplikacje. Na przykład, w pneumatycznych systemach rurowych zawory rewersyjne służą do wykorzystania istniejących rur transportowych w obu kierunkach transportu. Ponieważ przełączanie można wykonać bardzo szybko, możliwy jest szybki postęp transportowy.

Istnieją dwa różne typy zaworów przełączających. Są to zawory przełączające DS-VI i zawór przełączający DS-VS. Zawór przełączający VS ma następującą przewagę nad zaworem przełączającym VI. Zawór przełączający VS oprócz baniek pozycyjnych i ssania ma również tak zwane położenie zerowe. Położenie zerowe oznacza, że ​​nie ma ciśnienia w przewodzie ciśnieniowym. Pomimo działania sprężarki bocznokanałowej, w linii roboczej nie porusza się powietrze. Pozycja zerowa w ten sposób transportuje powietrze wokół koła. Nastąpi to do momentu przełączenia zaworu przełączającego na ciśnienie lub ssanie. Ta funkcja ma zalety dla aplikacji, które wymagają rozprężenia w procesie. Dmuchawa kanału bocznego nie musi być zatrzymywana i ponownie uruchamiana później. Ponadto, zawór przełączający ma tę zaletę, że może być sterowany pneumatycznie oprócz sterowania elektrycznego. Typowym zastosowaniem może być na przykład usuwanie detali po etapie przetwarzania.

Jako zawory nawrotne, SKVTechnik oferuje zawory o rozmiarach 2 cali, 2,5 cala lub 3 cale. Adaptery do różnych wariantów odpływu dmuchaw bocznokanałowych oferowane są przez SKVTechnik. Zawory przełączające mogą być również dostarczane bezpośrednio z odpowiednią dmuchawą bocznokanałową w SVKTechnik. Ale to nie jest warunek sprzedaży zaworów przełączających. Zawory przełączające SKVTechnik można również łatwo podłączyć do istniejących dmuchaw bocznokanałowych przez klientów.

SKVTechnik działa jako sklep internetowy od 2012 roku. SKVTechnik oferuje wszystkie typy dmuchaw bocznokanałowych i wentylatorów, od małego od 0,2 kW do kompresora 27,0 kW, wszystko jest dostępne na półkach. Wentylatory można kupić tutaj „z półki“ lub zamówić u klienta jako najbardziej indywidualne urządzenia. SKVTechnik również sprzedaje fanów jako jednorazowe. SKVTechnik oferuje odpowiednie oryginalne akcesoria producenta do tych urządzeń. SKVTechnik oferuje dmuchawy bocznokanałowe i wentylatory różnych europejskich producentów. Klienci mogą kupić u odpowiedniego producenta i za niższą cenę. Podstawą sukcesu SKVTechnik jest zakup maszyn w dużych partiach i przekazanie korzyści zakupowych klientom. Płaskie hierarchie i stała kontrola kosztów sprawiają, że jest to możliwe.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.