Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Ovládejte dmychadlo s bočním kanálem pomocí přepínacích ventilů

Mnoho ventilačních a průmyslových aplikací vyžaduje obrácení průtoku vzduchu. SKVTechnik doporučuje: ovládání dmychadel s bočními kanály s takzvanými přepínacími ventily.

Společnost SKVTechnik dnes vysvětluje princip přepínacích ventilů. Spínací ventily jsou schopny přepínat tok vzduchu v potrubí stlačeného vzduchu od sání k vyfukování. Spínací proces probíhá do jedné desetiny sekundy. Regulace ventilů je možná třemi způsoby. Přepínací ventily lze přepínat elektrickým impulsem 24 V nebo 220 V nebo pneumatickým impulsem.
Výhody přechodu jsou způsobeny aplikacemi. Například u pneumatických trubkových systémů jsou reverzní ventily používány pro použití stávajících dopravních trubek pro oba směry dopravy. Protože přepínač lze provést velmi rychle, je možný rychlý postup.

Existují dva různé typy přepínacích ventilů. Jedná se o spínací ventil DS-VI a spínací ventil DS-VS. Spínací ventil VS má následující výhodu oproti přepínacímu ventilu VI. Spínací ventil VS má vedle polohových bublin a sání také tzv. Nulovou polohu. Nulová poloha znamená, že v tlakovém potrubí není tlak. I přes činnost kompresoru postranního kanálu se v pracovní linii nepohybuje žádný vzduch. Nulová poloha tedy přenáší vzduch v kruhu. To se provede, dokud není přepínací ventil přepnut na tlak nebo sání. Tato funkce má výhody pro aplikace, které je třeba v procesu odstranit. Dmychadlo postranních kanálů nemusí být pozastaveno a znovu zahájeno. Kromě toho má přepínací ventil tu výhodu, že může být ovládán pneumaticky kromě elektrického ovládání. Typickou aplikací může být například odstranění obrobků po kroku zpracování.

Jako reverzační ventily nabízí SKVTechnik ventily velikosti 2 palce, 2,5 palce nebo 3 palce. Adaptéry pro různé odtokové varianty dmychadel pro boční kanály nabízí společnost SKVTechnik. Spínací ventily lze dodat také přímo s příslušným dmychadlem na bočních kanálech u firmy SVKTechnik. To však není podmínkou prodeje přepínacích ventilů. Spínací ventily SKVTechnik mohou být také snadno připojeny k existujícím dmychadlům s bočními kanály od zákazníků.

SKVTechnik působí jako internetový obchod od roku 2012. SKVTechnik nabízí všechny typy dmychadel a ventilátorů bočního kanálu. Od malé jednotky o výkonu 0,2 kW až po kompresor o výkonu 27,0 kW je vše k dispozici na regálech. Fanoušci lze zakoupit zde „mimo polici“ nebo objednané zákazníkem jako nejvzdálenější zařízení. SKVTechnik také prodává fanoušky jako jednorázové. SKVTechnik nabízí příslušné originální příslušenství výrobce pro tato zařízení. SKVTechnik nabízí dmychadla a ventilátory z různých evropských výrobců. Zákazníci si mohou koupit od příslušného přednostního výrobce a za levnější cenu. Základem úspěchu společnosti SKVTechnik je nákup strojů ve velkých partiích a předání kupní výhody zákazníkům. Plošné hierarchie a důsledná kontrola nákladů umožňují.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.