Kėlimo sistemos, naudojamos su šoninio kanalo kompresoriumi

metodas:
Gamybos mechanizavimas toliau didėja. Tačiau dar nėra įmanoma veiksmingai įdiegti visų darbo eigos iš mašinų. Visada reikalinga mąstančio žmogaus įtaka. Tai lemia tai, kad šie darbai yra monotoniški ir sudėtingi. Naujos kėlimo sistemos pašalina šias dideles apkrovas iš darbuotojų.

Kaip tai veikia:
Funkcinis brėžinys rodo, kad kėlimo įrenginys, pritvirtintas prie sūkurinio krano, gali būti pakankamai lanksčiai išdėstytas ant pakeliamos medžiagos. Siurbiamasis padas dedamas ant medžiagos. Prekių paviršius turi būti lygus, lygus ir švarus. Po to, kai siurbimo pėdos liečiasi su medžiaga, operatorius įjungia jungiklį, pritvirtintą prie siurbimo bloko, ir medžiaga įsiurbiama ant siurbimo bloko. Dabar operatorius gali pakelti medžiagą arba pakeisti padėtį per kitą įsiurbimo pėdos jungiklį. Galima pasukti, judėti, pakreipti, kol vėl jį galima nuleisti. Visa tai vyksta be didelių operatoriaus pastangų.

operacija:
Šoninis kanalas pūstuvas generuoja reikalingą vakuumą. Šis neigiamas slėgis yra atliekamas per lanksčią žarną ir oro filtrą, toliau per kėlimo kraną į kėlimo įrenginį. Čia yra centrinis valdymo blokas, kurį operatorius naudoja kroviniams pakelti ir perkelti. Kėlimo įrenginys dabar uždaro transportuojamos medžiagos jungtį prie vakuumo. Medžiaga tvirtai įsiurbia kėlimo įrenginį, todėl ją galima pakelti. SKVTechnik parduoda šoninius kanalų kompresorius, kurie naudojami norint pagaminti reikiamą vakuumą. Neigiamo slėgio generavimas, be pernelyg didelio slėgio susidarymo, yra pagrindinis šaltinio kanalo ventiliatorius. Du dalykai yra lemiami, jei naudojate šoninio kanalo kompresorių kėlimo sistemoje. Pirma, žinoma, prekių svoris ir, antra, labai svarbu, kad kėlimo įrenginys galėtų prisijungti prie prekių paviršiaus. Ryšys, kaip atidžiai pastebėjęs skaitytojas gali galvoti, ant dėžutės ar ant gipso plokštės, kurį reikia pakelti, yra daug geresnis nei ant grubios akmens plokštės.