Side-channel kompresoriai išlaikyti skysčių akvakultūros ir panardinimo vonios judėti

Šoninių kanalų kompresoriai užtikrina pakankamą skysčių judėjimą panardinamose voniose ir akvakultūrose. Šoninio kanalo kompresoriai daro nardymo procesus efektyvesnius ir skatina augimą.

Nuolatinis suspausto oro pūtimas ir šio oro nutekėjimas į baseino grindis sukelia judėjimą į baseinų skysčius. Akvakultūros tikslinė padėtis skiriasi nuo pramoninės produkcijos bakų panardinimo.

Paraiška – akvakultūra:

Akvakultūros atveju būtina užtikrinti nuolatinę kultūros transformaciją. Priežastis – suteikti kultūrą deguonimi arba užtikrinti, kad maistinių medžiagų tirpalo koncentracija baseine būtų tolygiai paskirstyta ir išlaikoma visais taškais. Akvakultūra tiekia maistines medžiagas, esančias tirpale. Šoninio kanalo kompresoriai gali gaminti suspaustą orą nepertraukiamo veikimo metu. Suslėgtas oras yra perduodamas per vamzdžio arba žarnos linijas į skysčių baseinų dugną, kur jis yra padalintas į smulkius oro burbuliukus, naudojant ventiliacines angas. Mitybinis tirpalas juda judant ištekėjusiam, kylančiam orui ir tolygiai paskirstomas baseine. Akvakultūra turi tas pačias augimo sąlygas kiekviename baseino taške, nes koncentracija maistinių medžiagų tirpale visada yra vienoda.
Žr. Paveikslą:
Čia skaitytojas mato, kad šoninio kanalo kompresorių suslėgtas oras išpūstas baseino apačioje. Oro srautas pirmiausia nukreipiamas į oro išleidimo angas per žarnos arba vamzdžių sistemas ir paskirstomas į mažus dujų burbuliukus. Kylančios pūslelės sveria skysčio ir taip užtikrina tolygų koncentracijos pasiskirstymą.

Panaudojimas – pramoninis panardinimo bakas:

Paviršius gali būti užplombuoti ar užbaigti, panardinant. Kietosios indų vonios skysčio dalys tvirtina ruošinio paviršių ir uždaro. Šis efektas naudojamas medžiagoms apsaugoti nuo korozijos arba pasiekti rafinavimo poveikį arba kietinti paviršius. Taigi yra būdingos naudojimo sąlygos aliejaus vonios, rūgštinės vonios, dažymo vonios. Šoninės kanalo kompresoriai taip pat pučia į vonias. Suspaustas oras per dujotiekius nuleidžiamas į panardinimo vonių dugną ir perduodamas per ventiliacinę anga. Nuotekos susidaro iš susidariusių burbuliukų į mažesnius burbulus. Dėl to padidėja sukimosi poveikis vandenyje. Nori suktis. Tai sukelia skysčio judėjimą aplink apdorojamus ruošinius, todėl drėkinamas visas ruošinio paviršius. Dėl sukeltos sukrėtimo šis procesas bus greitesnis ir efektyvesnis.
Žr. Paveikslą:
Čia galite matyti, kaip apdirbami ruošiniai yra pakabinami į panardintus baseinus. Šoninio kanalo kompresorius gamina suspaustą orą, kuris yra nukreipiamas į baseino dugną per vamzdžių sistemą. Čia išpylimas ir pageidaujama turbulencija vyksta į panardinamąją vonią.