Side-channel kompresoriai remia salotų valymą ir pakavimą

Šiandien aprašyta „Salattauchbecken“ gaminama iš „Aspach“ B. Miller Maschinenbau GmbH. „SKVTechnik“ tiekia šoninius kanalų kompresorius, kurie pučia suslėgtą orą į burbuliuką, Salattauchbeck širdį.

Šoninio kanalo kompresoriai visam laikui suspaustą orą įleidžia į salotų skalbyklių panardinamojo bako vandenį, todėl plaunamas vanduo virinama. Daržovės, besiplečiančios per baseino vandens burbuliuką, yra nuvalomos nuo dirvožemio ir užterštos bei paruoštos parduoti. Valymui „Salattauchbecken“, ypač galvos salotose, tinka lauko salotos, salotų agurkai, špinatai ar petražolės. Jei ateityje klientai ketina pirkti šiuos produktus, yra įmanoma, kad iš „Aspach“ juos išvalys ir pakuos B. Miller Maschinenbau. SKVTechnik šoninio kanalo kompresoriai spaudė orą į panardinamąjį baką.

Gamybos procesas yra toks:
Augalai plaunami tiesiai į daržovių dėžę. Dėl to plovimo procesas tampa veiksmingas, nes vaisiai supakuojami tiesiai į transportavimo dėžę surinkimo mašinoje ir gali būti išsaugotos papildomos pakavimo operacijos. Skalbyklės su salotomis veikimui reikalinga tik darbo jėga, kuri priima pašarą su neplautomis salotomis iš priekio ir išplautų daržovių pašalinimu iš nugaros.
Darbuotojas supjausto daržovių dėžes ant konvejerio juostos ir juda po vandeniu po vandeniu į orą tiekiamą burbuliato vonią. Vandens cirkuliacija sūkurinėje vonioje išskleidžia dirvožemį tarp augalų lapų. Kai transporto dėžės perkelia sūkurinę vonią su daržovėmis, augalai vėliau yra nuplaunami grynu vandeniu.

Priklausomai nuo daržovių užterštumo laipsnio ir priklausomai nuo daržovių rūšies, konvejerio juostos greitis gali būti keičiamas įvairiai. Todėl vartotojas gali reaguoti į skirtingas purvo ir augalų rūšis ir atitinkamai pritaikyti mašiną. Šoninio kanalo kompresorius visada perpumpuoja į panardintą baką esant visiškam slėgiui, kad vandens sukimasis būtų kuo stipresnis, o greitas ir efektyvus augalų valymas per laiko vienetą. Naudojant iliustruotą mašiną per valandą galima nuplauti iki 400 daržovių dėžės.

Kaip veikia „Salattauchbecken“?
Visa mašinoje esanti apdirbimo dalis yra su konvejeriu. Konvejerio juosta užima salotų dėžutes ir perkelia juos į panardintą baseiną, todėl dėžės po vandeniu išleidžiamos į kriaukle. Dėl konvejerio juostos ilgio ir baseino transportavimo greičio, daržovių dėžės po vandeniu buvimo trukmė ilgesnė arba trumpesnė. Konvejerio juostos transportavimo greitį gali paveikti operatorius. Tokiu būdu operatorius gali reaguoti į įvairius dirvožemio ir skirtingų augalų rūšių kiekius. Šiukšlių bakelyje dabar yra lemiamas plovimo procesas. Šoninio kanalo kompresorius spaudžia orą per vamzdžių sistemą ir įvairias nutekėjimo vietas į panardinamojo bako vandenį. Kylantys oro burbuliukai nustato judančią vandenį, panašią į tai, kada jis virsta. Burbuluojantis vanduo išsiskiria iš nuotėkio dirvožemio ar kito užteršimo. Šis procesas tęsiasi tol, kol salotų dėžutė yra panardintame bakelyje. Uždengimo bako pabaigoje konvejerio juosta atgal į viršų ant vandens paviršiaus. Ten salotos vėl purškiamos grynu vandeniu. Darbuotojas pašalina išvalytas salotas su transportavimo dėžėmis iš konvejerio juostos.

SKVTechnik rekomenduoja tinkamą šoninio kanalo kompresorių:
„SKVTechnik“ šiandien siūlo S3-1-219-2,2kW-3 suspausto oro gamybą aukščiau aprašytai salotų plovimo mašinai šoninio kanalo pūstuvu. Šiame modelyje įrengtas 3 fazių trifazis variklis. Taip pat yra modelių su 1 fazių varikliu. „Salattauchmaschine“ nardymo baseine maždaug 0,50 m gylyje yra apie 175 m³ oro per valandą. Šis oro kiekis palaiko vandenį gerai judant ir gerai išplaunamas druskos skalavimas.
S3 yra itališkas variklis ir pasiekia 219 m³ / h talpos su atviru droseliu ir didžiausią pylimo slėgį 250 mbar. Mašina pristatymo trukmė yra viena savaitė Vokietijoje. Tai taikoma užsakymams SKVTechik Onlineshop. SKVTechnik siūlo visas pakrautos kompresorių kategorijas. Nuo mažo 0,2 kW variklio iki 36 kW variklio galima įsigyti kiekvieną norimą variklio tipą. Dabar klientai yra įsitikinę, kad „SKVTechnik“ naudoja internetinius pirkinius.

 

Salatwaschmaschine