Nuotekų valymas – suspaustas oras leidžia vandeniui burbuliuoti

 

Nuotekų valymas atliekamas mechaniniu ir biologiniu būdu. Jei iš anksto atliktas mechaninis skaidymas, kietos arba šiek tiek ištirpintos suspenduotos sudedamosios dalys pašalinamos iš nuotekų. Tada atliekamas biologinis apdorojimas naudoja mikroorganizmai skysčio, kuris bus patikslinti, kad būtų pašalinti ne mechaniškai panaikinant teršalai vandenyje būti paaiškintas. Abi puslaidininkiai naudojami abiem būdais.

Kaip tai veikia:

Šoninis kanalo kompresorius pataikuoja orą į šildytuvą. Šiuo tikslu prie baseino grindų pritvirtinti angos yra sujungtos su šoninio kanalo ventiliatoriumi. Šoninio kanalo ventiliatorius spaudžia orą į difuzorių. Dėl to iš išėjimo angų atsiranda nedideli oro burbuliukai ir pakyla į paviršių. Pasiekti du tikslai.

Pirma:

Oro burbuliukai susmulkina vandens paviršius arba iškyla į viršų. Dėl to vanduo iš giluminio baseino nuolat virsta paviršiumi. Be to, paviršinis vanduo pasislenka ant paviršiaus ir perduodamas į gylį. Nes tuo paviršių, vanduo absorbuoja dauguma oro deguonies, todėl deguonies prisotinto vandens yra perduodama į gylis ir sumažinto deguonies kiekio vandens gali absorbuoti deguonį, paviršiaus.

Kodėl tai reikalinga?

Mikroorganizmams reikalingas biologinis skaidymas, todėl, norint skaidyti nuotekų teršalus, būtinai turi būti deguonis. Kuo didesnis deguonies kiekis vandenyje, tuo greičiau ir efektyviau mikroorganizmai suskaidys teršalus. Taigi mes atėjome prie antrojo tikslo – išvalymo rezervuaro aeracijos.

antra:

Iki Einströmenlassen oro į skaidrinimo ir zerströmen į daug mažų oro burbuliukų, didelė teritorija yra numatyta, kuris yra riba tarp vandens ir oro panašiai į vandens paviršių. Šiuo riba, kaip ir baseino vandens paviršiuje, deguonies tirpsta vandenyje. Nuotekų vanduo tampa brangesnis deguonies. Ši priemonė, todėl deguonies ištirpsta vandenyje, deguonies kiekis padidėja vandenyje ir mikroorganizmai gali skaidyti teršalus į vandenį greičiau.

operacija:

Kai skaitytojas atpažįsta esminį eskizą, šoninio kanalo kompresorius stumia išplaukusį orą į ištekėjimo blokus. Technologiniu požiūriu oras yra padalytas į daugybę mažų pūslelių, kurių srautas viršuje. Mažesnis burbuliukai yra, ir yra spaudžiamas daugiau per laiko vienetą į vandenį, tuo daugiau deguonies reikia ištirpinti per laiko vienetą vandens. Oro burbuliukų mechaninis aukštyn judėjimas sukelia kraują baseine ir vienodą turinio pasiskirstymą. Deguonies kiekis skaidrinimo dabar gali būti matuojamas ir ši informacija gali būti apdorojamas valdiklio kontroliuoti šoninio kanalo pūstuvas.