Pasūtīšanas process


1. Iepirkumu grozs

Izvēlieties produktus, kurus vēlaties pasūtīt, noklikšķinot uz pogas „Pievienot grozam“. Tas jūsu izvēli iekļaus iepirkumu grozā. Jūs varat mainīt šo izvēli jebkurā laikā, nosūtot pasūtījumu, mainot produktu skaitu, dzēšot izvēli vai atceļot pasūtījuma procesu, noklikšķinot uz pogas „Noņemt“. Noklikšķiniet uz pogas „Izrakstīšanās“, lai pārietu uz nākamo pasūtījumu.

2. Izrakstīšanās

Lūdzu, piesakieties ar savu e-pasta adresi un paroli, ja jums jau ir klienta konts, pretējā gadījumā reģistrējieties kā jauns klients. Jūsu dati tiks savākti, apstrādāti un izmantoti (konfidencialitātes paziņojums) saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem. Nav citas izmantošanas vai nodošanas trešajai personai. Ja esat jau reģistrējies, tagad varat izvēlēties piegādes metodi. Noklikšķiniet uz pogas „Nākamais“, lai pārietu uz nākamo posmu.

3. Pārbaudiet rēķina adresi / izvēlieties Maksājumu metode

Pārbaudiet rēķina adresi un ievadiet vēlamo maksājuma veidu. Noklikšķinot uz pogas „Nākamais“, jūs pāriet uz nākamo posmu.

4. Pārbaudiet piegādes adresi / izvēlieties piegādes metodi

Pārbaudiet piegādes adresi un ievadiet vēlamo piegādes metodi. Noklikšķinot uz pogas „Nākamais“, jūs pāriet uz nākamo posmu.

5. Aizpildiet pasūtīšanas procesu / noteikumus un konfidencialitāti

Jūs saņemsit pārskatu par savu pasūtījumu: atlasītie produkti, piegādes un rēķina adrese un jūsu kontaktinformācija. Lūdzu, pārbaudiet, vai visa informācija ir pareiza un uzmanīgi izlasiet vispārējos noteikumus un nosacījumus par atcelšanu. Jūs varat turpināt tikai ar pasūtījumu, ja piekrītat noteikumiem un nosacījumiem un datu aizsardzībai (atzīme). Noklikšķinot uz pogas „Pirkt“, mēs nosūtīsim pasūtījumu. Ar šo jūs iesniedzat juridiski saistošu piedāvājumu.