Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Pesutatud jookide kasti kuivatamine

lähenemisviisi:

Pesutatud jookide kasti kuivatamine on joogitööstuse päeva järjekord. Ringikujuline kastid on koormatud. Eriti praeguses olukorras Spring lahtrid, mis on salvestatud tavaliselt välitingimustes eksponeeritakse õietolmu tugevdatud mustust. Teisest küljest tuleks müügikohtades olevad joogikastid kutsuda kliente ostma. Joogikastid on ainult siis, kui need on puhtad ja atraktiivsed.

Puhastusprotsess pole ka lihtne. Selleks, et saavutada vajalik stabiilsus, on kastidel statiivid ja tugevdused, mis aitavad kaasa stabiilsusele. Teiselt poolt põhjustatud nende konstruktsioonielementide nurgad ja servad, mis on takistuseks pesu käigus ja hiljem märg ja raske uuesti kuivada.

Parem on kaste kuivada, puhudes õhku vett. On vaja tohutut õhuvoolu ja õhurõhku, sest kastid peavad olema täiesti kuivad.
Operation:

Põhimudelina kasutatakse vajaliku helitugevuse ja vastava rõhu saamiseks külgmise kanali ventilaatorit. Õhuvool läbi lisatud toru või voolik süsteemi ja pöördventiili kahe või enama nn õhu nuga / Airblades. Õhuvaramudelitel on iseloomulik, et kogu töölaiuse ulatuses saab ehitada ühtlase õhukardina. Õhknad asetatakse pühitud märgade kastidesse. See tagab, et seljaosal kastid kuivavad samuti esiosas. Ülejäänud vesi jookseb läbi gravitatsiooni. Arestimine õhu noad peaks olema paindlik, et kohanduda väljalaskeavauste eri vormide joogi kastid.

Sõltuvalt määrdumisastmest võib töötaja otsustada, kas karbid on puhtad või tuleks neile anda täiendavat pesutsükli.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.