Hubsysteme im Einsatz mit Seitenkanalverdichtern

 

Systemy podnoszące w pracy z sprężarkami bocznymi

podejście:
Mechanizacja produkcji postępuje coraz dalej. Niemniej jednak nie można jeszcze skutecznie wdrożyć wszystkich przepływów pracy z maszyn. Wpływ osoby myślącej jest zawsze konieczny. Prowadzi to do tego, że prace te są monotonne i trudne. Nowe systemy podnoszące usuwa te duże obciążenia od pracowników.

Jak to działa:
Rysunek funkcjonalny pokazuje, że zespół podnoszący przymocowany do dźwigu wahadłowego można umieścić stosunkowo elastycznie nad materiałem, który ma być podnoszony. Podkładka ssąca jest umieszczona na materiale. Powierzchnia towarów powinna być równa, gładka i czysta. Po zetknięciu stopki ssącej z materiałem operator uruchamia przełącznik przymocowany do podkładki ssącej, a materiał jest ssany na podkładce ssącej. Teraz operator może podnieść materiał lub zmienić położenie za pomocą kolejnego przełącznika na stopie ssania. Można obracać się, poruszać, przechylać, aż do ponownego założenia. Wszystko to dzieje się bez wielkiego wysiłku ze strony operatora.

operacja:
Dmuchawa boczna generuje niezbędną próżnię. To ujemne ciśnienie jest przekazywane przez elastyczny wąż i filtr powietrza, dalej nad dźwigiem wahadłowym do podnośnika. Oto centralna jednostka sterująca, którą operator używa do podnoszenia i przenoszenia towarów. Jednostka podnosząca zamyka połączenie materiału, które ma być transportowane do próżni. Materiał jest mocno ssany na podnośniku i może być podniesiony. Firma SKVTechnik sprzedaje te sprężarki boczne, które są wykorzystywane do produkcji niezbędnej próżni. Wytwarzanie ujemnego ciśnienia jest, oprócz generowania nadciśnienia, podstawową właściwością wentylatora kanałowego. Dwie rzeczy decydują o użyciu sprężarki bocznej w systemie podnoszącym. Po pierwsze, oczywiście, wagi towaru, a po drugie, kluczowe znaczenie ma to, aby jednostka podnosząca mogła połączyć się z powierzchnią towarów. Połączenie jest, jak uważny czytelnik może myśleć, na kartonie lub na płycie gipsowej, która ma być uniesiona jest znacznie lepsza niż na surowej płycie kamiennej.