Sprężarki boczne umożliwiają czyszczenie i pakowanie sałaty

Opisywany dzisiaj Salattauchbecken jest produkowany przez B. Miller Maschinenbau GmbH z firmy Aspach. SKVTechnik dostarcza kompresory kanałów bocznych do nadmuchiwania sprężonego powietrza do kąpieli bąbelkowej, serca Salattauchbeck.

Sprężarki kanału bocznego ciągle wydmuchują sprężone powietrze do wody zbiornika zanurzeniowego w pralkach do sałatek, a tym samym doprowadzają wodę do płukania. Warzywa, które przepływają przez pęcherzykową wodę basenu, są oczyszczane z gleby i zabrudzone i przygotowane do sprzedaży. Do czyszczenia w Salattauchbecken szczególnie sałatka głowy, sałatka polna, ogórki sałatkowe, szpinak lub pietruszka są odpowiednie. Jeśli klienci będą kupować te produkty w przyszłości, możliwe jest, że zostały one wyczyszczone i opakowane przez B. Miller Maschinenbau firmy Aspach. Kompresory kanałów bocznych SKVTechnik wcisnęły powietrze do zbiornika zanurzeniowego.

Proces produkcji jest następujący:
Rośliny przemywa się bezpośrednio w skrzyni warzywnej. Fakt ten sprawia, że ​​proces mycia jest skuteczny, ponieważ owoce są pakowane bezpośrednio do skrzyni transportowej na maszynie zbierającej i można zapisać dodatkowe operacje pakowania. Do obsługi pralki do czyszczenia sałatek potrzebna jest tylko siła robocza, która zakłada paszę z niezmierzoną sałatą na przedniej stronie i usuwającą umyte warzywa z tyłu.
Pracownik umieszcza skrzynki warzywne na przenośniku taśmowym i poruszają się pod wodą pod wodą do kąpieli bąbelkowej z powietrzem. Cyrkulacja wody w wannie z hydromasażem eliminuje glebę między liściami roślinnymi. Kiedy skrzynie transportowe przekroczyły jacuzzi z warzywami, rośliny następnie wypłukano świeżą wodą.

W zależności od stopnia zabrudzenia roślinnego i w zależności od rodzaju warzyw prędkość taśmy przenośnikowej może być zmienna. Użytkownik może zatem reagować na różne stopnie zabrudzenia i gatunków roślin, a następnie odpowiednio wyregulować maszynę. Dmuchawa kanał boczny zawsze wieje z pełnym ciśnieniem do basenu do nurkowania tak, że najsilniejsze możliwe turbulencje wody odbywa i wykonał szybkie i skuteczne czyszczenie instalacji w jednostce czasu. Dzięki ilustrowanej maszynie można prać do 400 skrzyń warzywnych na godzinę.

Jak działa Salattauchbecken?
Cała sekcja obróbki w maszynie jest zaopatrzona w taśmociąg. Taśma transportowa zajmuje skrzynki na sałatki i transportuje je do umywalki, przez co skrzynie pod wodą pod umywalką. Ze względu na długość dorzecza i prędkość transportowania taśmy przenośnikowej długość pobytu skrzyń warzywnych pod wodą jest dłuższa lub krótsza. Prędkość transportowania taśmy przenośnikowej może mieć wpływ operatora. Operator może reagować na różnego stopnia zabrudzenia i różnych gatunków roślin. Obecnie w zbiorniku zanurzeniowym jest decydujący proces prania. Kompresor kanału bocznego naciska powietrze przez system rur i różne punkty odpływu do wody zbiornika zanurzeniowego. Wznoszące się pęcherzyki powietrza powodują, że woda jest w ruchu, podobnie jak w przypadku gotowania. Woda pęcherzykowa usuwa wycieki z gleby lub innych zanieczyszczeń. Proces ten trwa tak długo, jak długo sałatka znajduje się w zbiorniku zanurzeniowym. Na końcu zbiornika zanurzeniowego taśma transportowa przynosi pojemniki do sałatek, nad powierzchnią wody. Tam sałatka jest opryskiwana ponownie świeżą wodą. Pracownik usuwa czyszczoną sałatkę z transportowymi pudełkami z taśmy transportowej.

Firma SKVTechnik zaleca stosowanie odpowiedniego sprężarki bocznej:
Do produkcji sprężonego powietrza do wyżej opisanej pralki do sałatek za pomocą wentylatora bocznego SKVTechnik proponuje dzisiaj S3-1-219-2,2kW-3. Ten model jest wyposażony w trójfazowy trójfazowy silnik trójfazowy. Dostępne są również modele z silnikiem jednofazowym. Około 175 m3 powietrza oczekuje się na godzinę na głębokości ok. 0,50 m w basenie do nurkowania Salattauchmaschine. Ta ilość powietrza utrzymuje wodę w pozycji ruchomej i zapewnia dobre płukanie soli, która ma być przemyta.
Silnik S3 jest silnikiem włoskim i osiąga pojemność 219 m³ / h przy otwartej przepustnicy i maksymalnym ciśnieniu 250 mbar. Maszyna ma czas dostawy jednego tygodnia w Niemczech. Odnosi się to do zamówień w SKVTechik Onlineshop. Firma SKVTechnik oferuje wszystkie kategorie sprężarek bocznych. Od małego silnika o mocy 0,2 kW do silnika o mocy 36 kW dostępny jest każdy wymagany rodzaj silnika. Klienci są teraz przekonani o zaletach zakupów online w firmie SKVTechnik.

 

Salatwaschmaschine