Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Proces sušenia vypraných nápojových prepraviek


prístup:

Proces sušenia vypraných nápojových prepraviek je poradie dňa v priemysle nápojov. Prepravky v okruhu sú vystavené silnému zaťaženiu. Najmä v súčasnej jarnej situácii sú prepravky, ktoré sú často skladované vo voľnom priestranstve, vystavené zvýšenému slamnému efektu peľom. Na druhej strane, krabice na nápoje v predajných miestach by mali byť pozvané kúpiť od zákazníkov. Krabice na nápoje sú však len ak sú čisté a príťažlivé.

Čistenie nie je jednoduché. Aby sa dosiahla potrebná stabilita, prepravky sú vybavené vzperami a výstužami, ktoré prispievajú k stabilite. Na druhej strane, tieto konštrukčné prvky vytvárajú rohy a okraje, ktoré sú prekážkou počas procesu prania a následne sa následne ťažko sušia.

Najlepšie je vysušiť debny vyfúknutím vody vzduchom. Je potrebný obrovský prúd vzduchu a tlak vzduchu, pretože prepravky musia byť úplne suché.
prevádzka:

V základnom náčrte sa použije dúchadlo s bočným kanálom na vytvorenie potrebného objemu a zodpovedajúceho tlaku. Prietok vzduchu je nasmerovaný na dva alebo viac takzvaných vzduchových nožov / vzduchových lopatiek cez pripojený systém potrubia alebo hadice a spínač. Vzduchové lopatky majú charakteristiku, že na celú pracovnú šírku je možné vytvoriť rovnú clonu. Vzduchové nože sú zarovnané na umývané mokré boxy. Tým sa zaistí, že prepravky v zadnej časti sú suché, rovnako ako v prednej časti. Zvyšná voda preteká gravitáciou. Pripevnenie vzduchových nožov by malo byť ohybné, aby sa výstupné otvory prispôsobili rôznym tvarom nápojových prepraviek.

V závislosti od stupňa znečistenia sa zamestnanec môže rozhodnúť, či sú prepravky čisté alebo či by sa mali zavádzať do ďalšieho umývacieho cyklu.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.