Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Proces suszenia przemywanych pojemników na napoje

podejście:

Proces suszenia zmywanych skrzyń napojów jest kolejnością dnia w przemyśle napojów. Skrzynki w obwodzie są narażone na duże obciążenia. Szczególnie w obecnej sytuacji wiosennej skrzynki, które często są przechowywane na świeżym powietrzu, narażone są na działanie zwiększonego smutku przez pyłki. Z drugiej strony, pola napojów w punktach sprzedaży należy zaprosić do zakupu przez klientów. Pudełka do napojów są tylko, jeśli są czyste i atrakcyjne.

Proces czyszczenia nie jest również łatwy. W celu uzyskania niezbędnej stabilności, skrzynie są wyposażone w rozpórki i wzmocnienia, które przyczyniają się do stabilności. Z drugiej strony te elementy konstrukcyjne tworzą naroża i krawędzie, które są przeszkodą podczas procesu prania, a następnie trudne do wyschnięcia.

Najlepiej wysuszyć skrzynki przez wydmuchiwanie wody z powietrza. Potrzebny jest ogromny strumień powietrza i ciśnienie powietrza, ponieważ skrzynie muszą być całkowicie suche.
operacja:

W szkicu zasad stosowana jest dmuchawa boczna dmuchawy, aby uzyskać wymaganą objętość i odpowiednie ciśnienie. Strumień powietrza skierowany jest do dwóch lub więcej tak zwanych noży powietrznych / siłowników pneumatycznych za pośrednictwem podłączonego przewodu rurowego lub węży oraz przełącznika. Piły powietrzne charakteryzują się tym, że na całej szerokości roboczej może być zbudowana kurtyna powietrzna. Noże powietrzne są ustawione na zmywanych, wilgotnych pudełkach. To zapewnia, że ​​skrzynie w tylnej części są suche, jak również w przedniej części. Pozostała woda przebiega przez grawitację. Mocowanie noży powietrznych powinno być elastyczne, aby dostosować otwory wylotowe do różnych kształtów skrzyń napojów.

W zależności od stopnia zabrudzenia pracownik może zdecydować, czy skrzynie są czyste, czy też powinny być podawane do kolejnego cyklu prania.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.