Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Sānu kanāla kompresori – modeļi vienpakāpes, divpakāpju, divplūsmas

Sākotnējā pozīcija

Prasības attiecībā uz sānu kanāla kompresoru veiktspēju ir ļoti atšķirīgas, pateicoties plašam iespējamo pielietojumu klāstam. Principā dažas galējās vērtības ir raksturīgas visām iespējamām lietojumprogrammām. Tādējādi viens vai nu atrod vajadzības daudz tilpuma tik nogādā gaisa daudzuma laika vienībā, no vienas puses, vai arī viens atrod vajag lielu spiedienu (MST pūš spiedienu), no otras puses, rūpniecisko iekārtu. Kā šīs tehniskās prakses ietvaros tiek īstenotas šīs atšķirīgās prasības?
principi:

Būtībā enerģija tiek pārveidota gāzes spiedienā un sūknētajā tilpumā. Motors enerģiju pārvērš par ventilatora riteņu kinētisko enerģiju. Gaiss tiek iesūcas cauruļvadā un no turienes caur īpašu formu tieši nākamajā slotā. Šajā procesā spiediens lamelās tiek tālāk un tālāk palielināts (protams, fizika nosaka dabiskās robežas), atkarībā no tā, cik bieži šis process tiek atkārtots.

Ar šīm zināšanām sānu kanāla ventilatora būvniecībā tagad var būt divi veidi. Var izmantot enerģiju no dzinēja bieži atkārtot saspiešanas procesu iepriekš aprakstīto, lai (sērijas), vai visu Funktionsprizip vienlaicīgi veikt dubultā (paralēli savienojums).
darbība:

Principā ir attēlotas četras ilustrācijas. Augšējā kreisajā attēlā parādīts vienkāršs funkcionālais sānu kanāla kompresora funkcionālais princips ar vienkāršu lāpstiņu. Augšējā attēla labajā pusē ir redzams kompresors ar dubultu lāpstiņu. Tas rada gandrīz divreiz vairāk gaisa kā kreisajā variantā. Tas ir iepriekš minētā paralēla ķēde.

Apakšējā kreisajā attēlā redzams sānu kanāla kompresors ar impulsu, bet dubultā kompresora kanāls. Šeit gaiss vairāk un vairāk tiek saspiests dubultā ceļā, un laika gaitā tiek ģenerēts gandrīz divreiz lielāks spiediens. Apakšējais labais attēls visbeidzot parāda sānu kanāla kompresoru ar dubultu lāpstiņu. Principā divi sānu kanālu kompresori ir savienoti sērijā (sērijā). Spiediens kļūst attiecīgi lielāks, bet tiek ģenerēts arī lielāks tilpums.

SKVTechnik piedāvā visus šo ierīču variantus. Izmantojot sadarbības partnerus, SKVTechnik spēj apmierināt gandrīz visas prasības ar sānu kanālu pūtējiem. Īpaši dizaini ir iespējami jebkurā laikā.

 

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.