Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Skaņas izolācijas kapuces praktiskā lietošanā

SKVTechnik ziņo par lietotāja pieredzi, izmantojot skaņas izolācijas kapuces sānu kanāla pūtējiem. SKVTechnik ir bijis sānu kanālu kompresoru tiešsaistes mazumtirgotājs kopš 2012. gada. Kopš 2016.gada izplatītājs ir piedāvājis arī skaņas izolācijas kapuces, kas papildina sānu kanāla pūtējus, kurus piedāvā produkta portfelī svarīgs komponents.

Sānu kanāla pūtēji ir iebūvēti integrēti trokšņa slāpētāji esošajos ieplūdes un izplūdes cauruļvados. Tie kalpo, lai samazinātu sānu kanāla pūtēju trokšņu emisiju līdz tādam līmenim, kāds ir noderīgs lietošanai netālu no darba vietām rūpniecības un tirdzniecības telpās. SKVTechnik sānu kanāla pūtēju tilpums ir atšķirīgs. Mazie 0,2kW automāti ir 50 dB (A). Lielāki sānu kanāla pūtēji 25kW klasē ir aptuveni 80 dB (A). Tas var kļūt par traucēkli, jo īpaši darbinieku vai biroja telpu tuvumā. SKVTechnik piedāvā divu veidu trokšņu samazināšanu. No vienas puses, tie ir papildu skaņas izolatori sānu kanāla pūtējiem un, no otras puses, skaņas izolācijas pārsegi.

Pirmkārt, daži vārdi par papildu trokšņa slāpētājiem.
Papildu trokšņu slāpētāji sānu kanāla pūtējiem ir uzstādīti tieši uz mašīnas uz ieplūdes kanāla vai sānu kanāla pūtēja pūtēja kanāla. Atkarībā no tā, vai sānu kanāla kompresors ir spiediena pielietojums vai sūkšanas iekārta, spiediena iedarbināšanas laikā papildu piespiedējvadne ir piestiprināta ieplūdes kanālam, un papildu sūknotājs tiek uzstādīts uz izplūdes kanāla piesūcināšanas laikā. Papildu klusinātāji samazina sānu kanāla ventilatora skaņu aptuveni par 5-7 procentiem. Viņi izskatās caurulītes formā un, ja iespējams, tiek integrēti cauruļvadu vai cauruļvadu sistēmā pie sānu kanāla kompresora.

Tagad seko skaņas izolācijas pārsegu apraksts.
Skaņas izolācijas slēdži sānu kanāla pūtējiem samazina izstaroto skaņu par apmēram 7 līdz 12 procentiem. Tas parāda skaņas izolācijas pārsegu kvalitāti. Skaņas izolācijas sānu kanālu pūtēju skaņas izolācijas cena ir atkarīga no kapucu kvalitātes.

Akustiskajām kapucēm vienmēr jāatbilst sānu kanāla ventilatora klasei. Ir svarīgi, lai procesa siltums, ko rada sānu kanāla kompresors, tiktu iztērēts pietiekamā mērā. Tāpēc klientiem ir svarīgi ne tikai, lai sānu kanāla ventilators iekļūtu kapucē, bet arī to, ka sānu kanāla ventilatora siltums tiek noņemts arī no pārsega. SKVTechnik piedāvā sānu kanālu pūtēju un skaņas izolācijas pārsegu kombinācijas, kas precīzi atbilst viena otrai un var tikt ievietotas sistēmās ar mazāko iespējamo izmēru. Diemžēl gaidīšanas laiks skaņas necaurlaidīgām kapucēm no 3 līdz 4 nedēļām ir ievērojams. Skaņas izolācijas pārsegi nav noliktavā, bet tiek ražoti pēc pieprasījuma. Tomēr tam klientiem ir priekšrocība, ka skaņas izolācijas kapuci vienmēr tiek pielāgoti sānu kanāla pūtēju jaunākajai versijai.

Pateicoties SKVTechnik sānu kanāla pūtēju dažādajām versijām, tiek piedāvāti arī dažādi skaņas izolācijas pārsegi. Piemēram, sānu kanālu pūtēju ieplūdes un izplūdes caurules dizains dažkārt ievērojami atšķiras. Tas attiecas uz cauruļu novietojumu vai virzienu. Turklāt skaņas izolācijas kapucēs tiek ņemtas vērā sānu kanāla pūtēju dažādās siltuma emisijas vērtības. Ir skaņas izolācijas kapuces, kurām ir atsevišķi ventilatori siltuma izkliedēšanai, tādējādi nodrošinot ventilāciju skaņas izolācijas pārsega iekšpusē. Skaņas necaurlaidīgās vāciņi, protams, ir aizsargāti pret uguni, un parasti tiem ir metāla ārējā apvalka, kas to dēļ zināmā mērā izturas pret laika apstākļiem. Skaņas izolācijas pārsegi parasti nav piemēroti izmantošanai ārpus telpām. Šādiem lietojumiem klienti prasa SKVTechnik produktu konsultantiem.

Skaņas izolācijai sānu kanāla pūtējiem ir iekšēji stiprinājumi mašīnām. Šīs sliedes ir montētas uz sānu kanāla pūtēju, ko ražo citi ražotāji. Būtībā SKVTechnik vienmēr iesaka vienmēr iegādāties skaņas kameru kopā ar sānu kanāla pūtēju. Tomēr, novirzoties no tā, klienti var nopirkt arī skaņas izolācijas kapuces papildus esošajiem sānu kanāla kompresoriem. Precīzus pieejamās vietas izmērus var atrast SKVTechnik skaņas izolācijas kapuces izstrādājumu aprakstos. Tomēr pieredze rāda, ka vienmēr vajadzīgas nelielas korekcijas vecajiem sānu kanāla pūtējiem.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.