Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Šoninių kanalų kompresoriai – modeliai vieno etapo, dviejų pakopų, dviejų srautų

Pradinė pozicija

Dėl šoninių kanalų kompresorių eksploatacinių savybių reikalavimai yra labai skirtingi dėl įvairias įmanomas taikymo galimybes. Iš principo tam tikros kraštutinės vertės yra būdingos visoms įmanomoms taikomosioms programoms. Pavyzdžiui, pramoniniuose įrenginiuose yra reikalaujama didelės apimties, t. Y. Per vienetą vežamo oro kiekio, iš kitos pusės, arba dėl reikalaujamo daug slėgio (siurbimo slėgio arba pūtimo slėgio). Kaip šie techninės praktikos pavyzdžiai yra skirtingi reikalavimai?
principais:

Iš esmės energija paverčiama dujų slėgiu ir pumpuojamu tūriu. Variklio energija paverčiama ventiliatoriaus ratų kinetine energija. Oro čiulpiama į kanalą ir iš ten per specialią liejimo formą tiesiai į kitą spaudžiamą lamelę. Šiame procese slėgis lamelėse toliau didėja ir toliau (žinoma, fizika nustato natūralias ribas), priklausomai nuo to, kaip dažnai šis procesas kartojamas.

Šios žinios dabar gali būti dviem būdais, kai statomas šoninio kanalo ventiliatorius. Variklio energija gali būti naudojama pakartotinai kartoti pirmiau aprašytą suspaudimo procesą serijiniu būdu (serijiniu būdu) arba vienu metu vykdyti visą funkcijos principą (lygiagretus perjungimas).
operacija:

Keturi iliustracijos parodytos pagrindiniame eskize. Viršutiniame kairiajame paveiksle parodytas paprastas funkcinis šoninio kanalo kompresoriaus funkcinis principas su paprastu darbo ratu. Viršutinis paveikslėlis dešinėje rodo kompresorių su dvigubu darbo ratu. Jis gamina beveik dvigubai daugiau oro kaip kairysis variantas. Tai yra minėta lygiagrečioji grandinė.

Apatiniame kairiajame paveikslėlyje parodytas šoninio kanalo kompresorius su sparnuotu, bet dvigubu kompresoriaus kanalu. Čia oras vis labiau suspaudžiamas per dvigubą kelią, o per laiko vienetą susidaro beveik dvigubai didesnis slėgis. Apatiniame dešiniajame paveikslėlyje galiausiai rodomas šoninio kanalo kompresorius su dvigubu darbo velenu. Iš esmės du šoninių kanalų kompresoriai yra sujungti nuosekliai (nuosekliai). Slėgis tampa atitinkamai didesnis, bet taip pat padidėja garsumas.

SKVTechnik siūlo visus šių įrenginių variantus. „SKVTechnik“ per savo bendradarbiavimo partnerius gali patenkinti beveik visus reikalavimus su šoninių kanalų pūstuvais. Specialūs dizainai galimi bet kuriuo metu.

 geschaltet (in Reihe). Der Druck wird entsprechend größer es wird aber auch noch mehr Volumen erzeugt.

SKVTechnik bietet alle Varianten dieser Geräte an. Über ihre Kooperationspartner ist SKVTechnik in der Lage nahezu jede Anforderung bei Seitenkanalgebläsen zu erfüllen. Sonderanfertigungen sind jederzeit möglich.

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.