Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Spiediena galdi atbalsta sānu kanālu kompresori

Rūpnieciskās ražošanas procesos sagriešanas ierīces bieži tiek izmantotas, lai apstrādātu detaļas. Rūpnīcas detaļas jāuzglabā noteiktā stāvoklī un tur jāapstrādā.

Spriegošanas un nospriegošanas process jāveic ātri un viegli. Arresting jābūt drošai, lai darba detaļu nevarētu pārvietot vienu reizi. Ir svarīgi automātisku procesoru arī, ka sagataves vienmēr nonāk vienā un tajā pašā vietā pielikumu, jo veidnes samērā koriģētas uz pareizā pozīcijā sagatavi.

Kā redzams principā, skicē, apstrādājamo detaļu nosaka apstrādes operācijas iesūkšanas plāksne. Šim nolūkam plāksnē ir mazas caurumi, kas ievelk gaisā. Ar šo sūkšanas, detaļu iesūc uz plāksnes, lai tā varētu būt bez slīdēšanu apstrādāti. Nepieciešamo vakuumu ražo sānu kanāla kompresors, kas pievienots iesūkšanas plāksnei. Rūpnīcas barošana var notikt arī ar sānu kanāla ventilatora palīdzību. Šim nolūkam izstrādājumu var piestiprināt pie spriegošanas ierīces, izmantojot vakuumu transportēšanas procesa sūkšanas ierīcē. Pēc tam, kad sagatave ir ieviesta fiksējošo tabulu, vakuuma tiek atbrīvots, un tur ar negatīvo spiedienu uz iesūkšanas plāksnes detaļu.

Darba princips / plūsma:

Sānu kanāla kompresors ir savienots ar iesūkšanas plāksni cauruļvadu sistēmā. Kad vakuuma sūknis tagad rada vakuumu, izstrādājums tiek velk pret galdu un nostiprināts ar noteiktu spēku atkarībā no spiediena. Lai ieslēgtu un izslēgtu gaisa plūsmu, kompresoru atkal nav nepieciešams ieslēgt vai izslēgt, bet gaisa plūsmu var pārslēgt ar magnētisko vai pneimatisko strāvas atpakaļgaitas vārstu. Piesūkstošo gaisu tagad var pārslēgt no padeves plāksnes, kas atrodas augšpusē pamatprincipu skicē. Apstrādes darbība var sākties. Ja apstrādes process ir pabeigts, iesūkšanas gaisa iesūkšanas plāksnes var atslēgt par piegādi un detaļu var noņemt

 

Fixiertische zur effektiven Sicherung der Werkstücke
Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.