Spôsoby platby

Spôsoby platby / spôsoby platby

Ponúkame nasledujúce spôsoby platby. Jednoducho vyberte pre vás optimálny spôsob platby. Ceny uvedené v príslušných ponukách sú konečné ceny. Zahŕňajú všetky cenové komponenty vrátane všetkých daní, ktoré môžu vzniknúť, napríklad DPH. Len pre cezhraničné dodávky iných nepriamych daní v niektorých prípadoch (napríklad v prípade nadobudnutia v rámci Spoločenstva) a / alebo poplatkov (napr clá), splatná od vás, ale nie na strane predávajúceho, ale svojim príslušným colným a daňovým orgánom. Výsledné náklady na dopravu nie sú zahrnuté v kúpnej cene, sú na strane „Ako nakupovať“ vypovedateľné v priebehu objednávkového procesu sa vykazujú osobitne a musí byť vyplatená dodatočne vy.

Prevod / bankový prevod
Po objednávke dostanete faktúru a potvrdenie objednávky s konkrétnym dňom dodania a ako zákazník z EÚ faktúru PROFORMA bez dane. | Po objednávke dostanete potvrdenie objednávky s dátumom doručenia a bez dane.

PayPal

Platíte bezpečnejšie a rýchlejšie pomocou svojho účtu PayPal. Zvlášť vhodné pre EÚ – kupujúci s nie ansässigem v Nemecku podnikaní.