Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Statybinių dujų sugėrimas

SKVTechnik praneša apie šoninių kanalų kompresorių naudojimą. Šiame straipsnyje paaiškinamas oro gavybos principas pastatuose.

metodas:

Pramoniniuose pastatuose dažnai atliekami procesai, kurie gamina dujas. Jei šios dujos yra sunkesnės nei oras, jūs nusileidžiate į žemę. Pirmiausia tai nėra pavojinga, tačiau jei šios dujos lėtai prasiskverbia per grindų plokštę į pagrindinį pamatą, salė gali tapti miltelių bareliu. Tokiu būdu surinktos dujos jų atskiruose mišiniuose gali sukelti sprogstamą mišinį. Jei dujos pasiekė kritinę koncentraciją, nes vis daugiau ir daugiau dujų kaupiasi laikui bėgant, gali įvykti sprogimas.

Šią situaciją galima ištaisyti dėl to, kad šios dujos yra specialiai surenkamos ir transportuojamos toli nuo pastato ar salės pagrindo. Šoninio kanalo kompresorius, prijungtas prie surinkimo įrenginio, vamzdžio sistemoje nuolatos arba per valdymo sistemą ištraukia orą ir tuo pačiu metu įsiurbdamas gryną orą užtikrina, kad sprogių dujų mišinių kritinė koncentracija nepasiekiama.

operacija:

Schematiškai parodyta, kaip šoninio kanalo kompresorius prijungiamas prie dujų kolektoriaus per vamzdžių sistemą. Šoninio kanalo ventiliatorius išskiria orą iš pamato po pastatu virš jo ir pūsti orą atgal į pastato išorę. Jei numatytas atitinkamai suprojektuotas pamatinis vėdinimas, taip pat galima pasirinkti priešingą takelį ir iš suspausto oro išpūsti dujas iš pamato. Oro srautas, kurį prijungtas šoninio kanalo kompresorius turi skatinti, priklauso nuo salės dydžio, dujų tūrio ir dujų mišinio koncentracijos po salėje. Atsižvelgiant į atitinkamus duomenis, SKVTechnik dizaino skyriui leidžiama atlikti skaičiavimus klientams.

 

3dman_eu / Pixabay
Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.