Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Tagurdamisventiilid / tagurdamisventiilid – käivitamine töö ajal

lähenemisviisi:

Külgkanali kompressoreid kasutatakse sageli süsteemides, kus on vaja vahelduvat imamisrõhku ja puhumisrõhku. Täpselt neid kahte kandjat võib pakkuda külgkanali kompressor. Kuna aga külgkanali kompressorid võivad alati töötada ühes töösuunas, st imemisel või puhumisel, tavaliselt ehitatud süsteemis, on kaks võimalikku konstruktiivset võimalust.

Esiteks võib kasutaja kasutada süsteemis kahte külgkanali kompressorit. Imemise ja puhumispunkti kanaliga kompressor. See on kallis. Teine võimalus on lülitada külgkanali kompressori töösuunda ja seega muuta seda imemisest kuni puhumisseisu. Seda saab saavutada kasutaja niinimetatud praeguste tagurdamisventiilidega.

Operation:

Voolu suuna muutmiseks kasutatakse külgkanali kompressoreid voolu tagasivõtmise ventiilid. Niisiis saab voolusuunda vahetada survetest kuni imemisega või vastupidi. Lisas toodud joonisel kujutatud spetsiaalne voolu tagasilöögiklapp võib õhuliinilt õhuvoolu sisse või välja tõsta.

Muutmist kontrollib kas 24V või 220V elektriline ajam või pneumaatiline täiturmehhanism.

Praeguse tagasilöögiklappi ja külgkanali kompressori ahel on järgmine:

Külgkanali kompressor ühendatakse ümberminekuventiiliga selle imemise ja puhumispoole abil. Omalt poolt on tagurdamisventiil ühendatud ühe või kahe tööjoontega.

Kui tagasilöögiklapp on ühendatud ainult tööjoontega, saab ventiil elektriliselt või pneumaatiliselt kontrollida, kas töörõhule tuleb paigaldada suruõhk või imemisõhk.

Kui tagasilöögiklapp on ühendatud kahe tööreaga, võib teisest küljest alati töörullidele rakendada imemisrõhku või puhumisrõhku.

Kliendid saavad valida viie erineva variandi vahel. Flangeühendused GAS, NPT või voolikute liitmikud on võimalikud.

Tagurdamisventiilide ajami süsteem on ette nähtud pidevaks tööks. Laiad ristlõiked ja läbipääsu kuju võimaldavad õhu liikumist kuni 50 m / s õhkkiirusega praktiliselt ilma rõhukao. Ventiili illustreeritud versioon on täielikult valmistatud alumiiniumisulamist.

SKVTechnik pakub kõiki kirjeldatud tagasilöögiklappide variante. Vigade tellimuste vältimiseks peaksid kliendid lühikese aja jooksul võtma ühendust SKVTechikiga.

Praegu on Saksamaal tarneaeg 3 nädalat. See kehtib SKVTechik Onlineshopi tellimuste kohta.

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.