Tellimisprotsess

1. Ostukorv

Valige tooted, mida soovite tellida, klõpsates nupul „Lisa ostukorvi“. See muudab teie ostukorvi ostukorvi. Saate seda valikut igal ajal muuta, saates oma tellimuse, muutes toodete arvu, kustutades valiku või tühistades tellimuse, klõpsates nupul „Eemalda“. Järgmise järjekorra etapi jätkamiseks klõpsake nupul „Checkout“.

2. Checkout

Palun logige sisse oma e-posti ja parooliga. Teie andmeid kogutakse, töödeldakse ja kasutatakse vastavalt andmekaitse-eeskirjadele. Kolmandatele osapooltele mingit muud kasutamist või üleandmist ei toimu. Kui olete juba registreerunud, saate nüüd valida saatmismeetodi. Järgmise järjekorra etapis liikumiseks klõpsake nupul „Järgmine“.

3. Kontrollige arve aadressi / valige makseviis

Kontrollige arve aadressi ja sisestage soovitud makseviis. Klõps nupul „Järgmine“ viib teid järgmise järjekorra sammu.

4. Kontrollige saatmise aadressi / vali saatmismeetod

Kontrollige oma saatmisaadressi ja sisestage soovitud saadetis. Klõps nupul „Järgmine“ viib teid järgmise järjekorra sammu.

5. Täitke tellimuste protsess / tingimused ja privaatsus

Saate oma tellimuse ülevaate: valitud tooted, laevandus- ja arve aadress ning teie kontaktandmed. Kontrollige, et kogu teave on õige ning loe üldtingimusi ja tühistamispoliitikat hoolikalt. Tellimust saate jätkata ainult siis, kui nõustute tingimustega ja andmekaitsega (märgistus). Kui klõpsate nupul „Osta“, saadate meile oma tellimuse. Sellega saate esitada õiguslikult siduva pakkumise.