Veröffentlicht am Schreib einen Kommentar

Tvirtinimo lentelės palaikomos šoninių kanalų kompresoriais

Pramoninio gamybinio proceso atveju ruošinių sulaikymui dažnai reikalingi užveržimo įtaisai. Ruošiniai turi būti laikomi tam tikroje padėtyje ir apdorojami ten.

Tvirtinimo ir tempimo procesas turėtų būti atliekamas greitai ir lengvai. Sustabdymas turi būti saugus, kad vienetą negalima perkelti. Svarbu automatinio procesorius taip pat, kad ruošiniai visada būna toje pačioje vietoje arešto, nes formos yra gana reguliuoti į teisingą padėtį ruošinio.

Kaip matyti iš esminio eskizo, apdirbimas yra sureguliuotas mechanine apdirbimo operacija esančia įsiurbimo plokšte. Tam tikslui plokštumoje yra nedidelių skylių, vilkiančių ore. Šiuo siurbimo, ruošiniai yra čiulpti ant plokštės taip, kad ji gali būti be slydimo tvarkomi. Reikiamą vakuumą gamina šoninis kanalo kompresorius, prijungtas prie siurbimo plokštės. Ruošinio tiekimas taip pat gali būti atliekamas naudojant šoninio kanalo ventiliatorių. Šiuo tikslu ruošinį galima pritvirtinti prie įtempimo įtaiso naudojant vakuumą siurbimo įtaisu transportavimo procesui. Kai ruošinys yra vietoje prispaudimo lentelės, vakuumas išleistas ir valdo neigiamo slėgio įsiurbimo plokštės ruošinio.

Veikimo principas / srautas:

Šoninis kanalo kompresorius prijungiamas prie siurbimo plokštės per vamzdyną. Kai vakuuminis siurblys dabar gamina vakuumą, ruošinys traukiamas priešais stalą ir fiksuojamas nustatoma jėga, priklausomai nuo slėgio. Skirtas įjungti ir išjungti oro srauto kompresoriaus neturi įjungti iš naujo kiekvieną kartą, arba būti išjungtas, tačiau oras srautas gali būti įjungtas su magnetine arba pneumatine srauto-atbulinės eigos vožtuvu. Dabar įkrovusį orą dabar galima perjungti iš tiekimo plokštės, esančios viršutinėje eskizo dalyje. Apdorojimo operacija gali prasidėti. Jei staklėmis procesas yra užbaigtas, siurbimo oro įsiurbimo plokštės gali būti išjungtas nuo tiekimo ir ruošinio gali būti pašalintas

 

Fixiertische zur effektiven Sicherung der Werkstücke
Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.