Užsakymo procesas


1. Prekių krepšelis

Pasirinkite produktus, kuriuos norite užsisakyti, spustelėdami mygtuką „Įtraukti į krepšelį“. Tai jūsų pasirinkimą įtraukia į pirkinių krepšelį. Šį pasirinkimą galite bet kada pakeisti išsiųsdami užsakymą, pakeisdami produktų skaičių, ištrynę pasirinkimą arba atšaukdami užsakymo procesą spustelėdami mygtuką „Pašalinti“. Norėdami pereiti prie kito užsakymo žingsnio, spustelėkite mygtuką „Tikrinti“.

2. Išsiuntimas

Prašome prisijungti naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, jei jau turite kliento sąskaitą, kitaip prašome užsiregistruoti kaip naujas klientas. Jūsų duomenys bus renkami, apdorojami ir naudojami (privatumo pranešimas) laikantis duomenų apsaugos taisyklių. Jokio kito naudojimo ar perdavimo trečiosioms šalims nėra. Jei jau esate užsiregistravęs, dabar galite pasirinkti pristatymo metodą. Norėdami pereiti prie kito užsakymo žingsnio, spustelėkite mygtuką „Kitas“.

3. Patikrinkite sąskaitos faktūros adresą / pasirinkite mokėjimo metodą

Patikrinkite savo sąskaitos faktūros adresą ir įveskite pageidaujamą mokėjimo metodą. Paspaudę mygtuką „Kitas“, jūs pateksite į kitą užsakymo etapą.

4. Patikrinkite pristatymo adresą / Pasirinkite siuntimo metodą

Patikrinkite pristatymo adresą ir įveskite norimą pristatymo metodą. Paspaudę mygtuką „Kitas“, jūs pateksite į kitą užsakymo etapą.

5. Užpildykite užsakymo procesą / sąlygas ir privatumą

Gausite savo užsakymo apžvalgą: pasirinktus produktus, pristatymo ir sąskaitos faktūros adresą bei kontaktinius duomenis. Patikrinkite, ar visa informacija yra teisinga, atidžiai perskaitykite bendrąsias taisykles ir sąlygas bei atšaukimo politiką. Jūs galite tęsti užsakymą tik tuo atveju, jei sutinkate su sąlygomis ir duomenų apsauga (žyma). Spustelėdami mygtuką „Pirkti“, atsiųsite mums užsakymą. Šiuo dokumentu pateikiate teisiškai privalomą pasiūlymą.