Külgkanali kompressorid toetavad salati puhastamist ja pakendamist

 

 

Täna kirjeldatud Salattauchbeckenit toodab Aspachist B. Miller Maschinenbau GmbH. SKVTechnik tarnib külgkanali kompressoreid suruõhu puhumiseks Salattauchbecki südame mullivanni.

Külgkanali kompressorid puhastavad püsivalt suruõhku salati pesumasinate kastmise vee paagisse ja viivad seega pesemisvee keemiseni. Köögiviljad, mis mulluvad läbi basseini muljumisvee, puhastatakse pinnast ja määratakse ja valmistatakse müügiks. Salattauchbeckeni, eriti peasalati puhastamiseks sobivad kohapeal salat, salat kurgid, spinat ja petersell. Kui kliendid hakkavad tulevikus neid tooteid ostma, on võimalik, et neid puhastati ja pakkus Aspachist B. Miller Maschinenbau. SKVTechnik külgkanali kompressorid on õhu sisse suruma paagis.

Tootmisprotsess on järgmine:
Taimi pestakse otse köögiviljakarbis. See asjaolu muudab pesuprotsessi efektiivseks, kuna puu pakendatakse otse koristusmasinasse transpordi kasti ja saab salvestada täiendavaid pakendamisoperatsioone. Salati pesumasina tööks on vaja ainult tööjõudu, mis eeldab, et sööt on esiküljel pestmata salat ja tagaküljel pestud köögiviljad.
Töötaja asetab konveierilindi köögiviljade kastid ja liiguvad vee all vee all õhku juhitud mullivanni. Vesiruum mullivannis eemaldab taimede lehtede vahelise mulla. Kui transpordikarbid on köögiviljadega murduvas vees läbinud, loputatakse taimi seejärel värske veega.

Sõltuvalt köögiviljade saastatuse tasemest ja sõltuvalt köögiviljade tüübist saab konveierilindi kiirust mitmel erineval määral reguleerida. Seega võib kasutaja reageerida erinevate määral määrdumisele ja taimeliikidele ning kohandada masinat vastavalt. Külgkanali kompressor tõmbab alati täiskoormusega hõljumismahutisse sisse, et vee pöörlemine oleks võimalikult tugev ja taimede kiireks ja efektiivseks puhastamiseks ajaühiku kohta. Illustreeritud masinaga on võimalik puhastada kuni 400 köögivilja transpordikarpi tunnis.

Kuidas Salattauchbecken toimib?
Masina kogu töötlusosa on varustatud konveierilindiga. Konveierilint võtab salatikarpi ja transpordib need hõljuvbasseini, viies kastid vee alla valamu alla. Tänu konveierilindi vesikonna pikkusele ja transpordi kiirusele on köögiviljade kastide eluiga vee all pikem või lühem. Konveierilindi transpordi kiirust võib mõjutada käitaja. Seepärast võib operaator reageerida erinevale määral määrdumisele ja erinevatele taimeliikidele. Kastmispaagis on nüüd otsustav pesuprotsess. Külgkanali kompressor surub õhu läbi torusüsteemi ja mitmesugused väljavoolu punktid sukeldamispaagi vette. Kasvavad õhumullid seadistavad vett liikuma, sarnaselt keemise ajal. Mullivett eemaldub lekkivast pinnasest või muust saastumisest. See protsess jätkub niikaua, kui salati kasti on kastmispaagis. Tühjenduspaagi otsas toob konveierilind salati kastid üles, veepinnal üle. Seal salatit pihustatakse jälle värske veega. Töötaja eemaldab konveierilindilt puhastatud salati transportkarbidest.

SKVTechnik soovitab sobivat külgkanali kompressorit:
SKVTechnik pakub täna S3-1-219-2,2kW-3 jaoks ülalkirjeldatud salati pesumasina suruõhu tootmiseks külgkanali puhuriga. See mudel on varustatud kolmefaasilise kolmefaasilise mootoriga. Saadaval on ka 1-faasilise mootoriga mudelid. Salattauchmaschine’i sukeldumise basseinis umbes 0,50 m sügavusel on tunni jooksul ligikaudu 175 m³ õhku. See õhuhulk hoiab vett korralikult liikuma ja loob loputatava pesu hea pesu.
S3 on Itaalia mootor ja jõuab 219 m³ / h avatud gaasiga ja maksimaalse surve survega 250 mbar. Masinal on Saksamaal ühe nädala jooksul tarneaeg. See kehtib SKVTechik Onlineshopi tellimuste kohta. SKVTechnik pakub kõiki külglaaduriga kompressori kategooriaid. Väikesest 0,2 kW mootorist kuni 36 kW mootorini on saadaval kõik soovitud mootoritüübid. Kliendid on nüüd veendunud SKVTechniku ​​veebipoodide eelistest.

 

 

Salatwaschmaschine