Külgkanali kompressoritega kasutatavad tõstesüsteemid

lähenemisviisi:
Tootmise mehhaniseerimine jätkub veelgi. Kuid masinate kõiki töövooge pole veel võimalik tõhusalt rakendada. Mõtiskleva inimese mõju on alati vajalik. See toob kaasa asjaolu, et need tööd kipuvad olema monotoonilised ja rasked. Uute tõstesüsteemide abil eemaldatakse need suured koormused töötajatest.

Kuidas see toimib:
Funktsionaalne joonis näitab, et pöördkraanaga ühendatud tõsteseadet saab paigutada tõmmatava materjali suhtes suhteliselt paindlikult. Imemispadja asetatakse materjalile. Kauba pind peab olema ühtlane, sile ja puhas. Pärast seda, kui imemisejalg on materjaliga kokku puutunud, käivitab operaator imitoru külge kinnitatud lüliti ja vaakum imitoru imetakse. Nüüd saab operaator materjali tõsta või positsiooni vahetada imipoole edasise lülitiga. Võimalik on pöörata, liikuda, kallutada, kuni seda saab uuesti panna. Kõik see juhtub, kui operaator ei tee suuri jõupingutusi.

Operation:
Sidekanali puhur tekitab vajaliku vaakumi. See negatiivne rõhk lastakse läbi painduva vooliku ja õhufiltri, mis ulatub edasi tõsteseadmesse. Siin on keskne juhtimiskeskus, mida operaator kasutab kaupade tõstmiseks ja teisaldamiseks. Tõsteseade sulgeb nüüd vaakumiga transportimiseks vajaliku materjali ühendamise. Materjal tõmmatakse tõstejõudu kindlalt sisse ja saab seejärel üles tõsta. SKVTechnik müüb neid kõrvalkanali kompressoreid, mida kasutatakse vajaliku vaakumi tootmiseks. Negatiivse rõhu tekitamine on lisaks ülerõhu tekitamisele külgkanali ventilaatori põhiomadused. Kaks astet on määrava tähtsusega külgkanali kompressori tõstmiseks tõstesüsteemis. Esiteks muidugi kauba kaalu ja teiseks on oluline, kui hästi tõsteüksus saab kauba pinnale ühendada. Ühendus, nagu tähelepanelik lugejat võib arvata, on kastidel või kipsplaadil tõstetud, on palju parem kui karmi kiviplaadil.