Sidekanali kompressorid hoiavad akvakultuuride vedelike ja vedelate vannide liikumist


Külgkanali kompressorid tagavad piisava vedelike liikumise keetmise vannides ja akvakultuurides. Külgkanali kompressorid muudavad sukeldumisprotsessid tõhusamaks ja soodustavad kasvu.

Surveõhu pidev puhumine ja selle õhu väljavool basseini põrandal toob kaasa veekogude vedelike liikumise. Vesiviljeluse sihtpositsioon erineb tööstusliku tootmise mahutite mahapanekust.

Taotlus – vesiviljelus:

Akvakultuuride puhul tuleb tagada kultuuride pidev ümberkujundamine. Selle põhjuseks on kultuuri hapnikuga varustamine või selle tagamine, et toitainete lahuse kontsentratsioon basseinis on ühtlaselt jaotatud ja säilitatud kõigis punktides. Vesiviljelus toidab lahuses sisalduvaid toitaineid. Külgkanali kompressorid on võimelised pidevas töös tootma suruõhku. Kokkupandud õhk juhitakse läbi torude või voolik joonide vedelike basseini põhja, kus see on jaotatud ventilatsiooniseadmete abil õhkade õhumullideks. Toitainete lahust hoiab liikuma väljavoolav tõusv õhk ja jaotub basseinis ühtlaselt. Akvakultuuril on ühesugused kasvutingimused igas basseini punktis, kuna toitainete lahuses on kontsentratsioon alati sama.
Vaata joonis:
Siin näeb lugeja, et külgkontsentriga kompressorite suruõhk puhutakse välja basseini põhjas. Õhk suunatakse esmalt õhuväljunditeks läbi vooliku- või torusüsteemide ning seejärel jagatakse need väikesteks gaasimullideks. Kasvavad vesiiklid muudavad vedeliku ja tagavad seega ühtlase jaotuse.

Kasutamine – tööstuslik kastmine:

Pinnakate saab pinnale sulgeda või viimistleda. Kummutusvee vedeliku tahke komponendid kleepuvad tooriku pinnale ja sulgevad selle. Seda efekti kasutatakse materjalide kaitsmiseks korrosiooni eest või rafineerimisprotsessi saavutamiseks või pindade karmistamiseks. Seega on õlivannid, hapete vannid, värvivannid tüüpilised rakendused. Külgkanali kompressorid löövad ka vannidesse. Survestatud õhk juhitakse läbi torujuhtmete süvistusvannide põhja ja surutakse läbi ventilatsiooni. Heitveed summutavad saadud mullid väiksemateks mullideks. See põhjustab vee pöörlemise mõju suurenemist. Swirling on soovitud. See põhjustab töödeldavate detailide liigutamiseks liigset vedelikku ja seega kogu tooriku pinda niisutatakse. Tekkinud turbulents muudab selle protsessi kiiremaks ja tõhusamaks.
Vaata joonis:
Siin näete, kuidas töödeldavad töödeldavad detailid on hõljuvates kraanikaussides. Külgkanali kompressor toodab suruõhku, mis suunatakse torustiku kaudu basseini põhja. Siin toimub väljavool ja seega soovitud turbulentsus keetmise vannis.