Reoveepuhastus – Suruõhk võimaldab vesi mullida

 

Heitvee puhastamine toimub mehaanilise ja bioloogilise täpsusega. Eelnevalt läbiviidud mehaanilise täpsuse korral eemaldatakse heitveest tahke või ainult pisut lahustunud vedelad komponendid. Tolleaegne läbi bioloogilise töötluse kasutab mikroorganismide vedelas tuleb selgitada, et kõrvaldada mitte-mehaaniliselt kõrvaldada saasteainete vette selgitamist. Mõlema külgpuhurina kasutatakse mõlemat meetodit.

Kuidas see toimib:

Külgkanali kompressor puhub õhku selgitusseadmesse. Selleks on basseini põrandale ühendatud ventilatsiooniavad, mis on ühendatud külgkanali ventilaatoriga. Külgkanali ventilaator surub õhku hajuti sisse. Selle tulemusel tekivad müügikohtadest väikesed õhumullid ja tõusevad pinnale. Kaks eesmärki on saavutatud.

Esiteks:

Õhumullid löövad pinnale või ülespoole pudedele vee osakesed. Selle tagajärjel tõuseb basseini sügavust pidevalt pinnale. Lisaks pinnavesi nihkub pinnale ja suunatakse sügavusele. Kuna pindadel, vesi absorbeerib kõige õhuhapniku, nii hapnikurikast vett juhitakse sügavamasse ja hapnikuvaene vesi võib juurde hapnikku pinnal.

Miks see on vajalik?

Mikroorganismid vajavad bioloogilist selgitust, mistõttu reovee saasteainete lagundamiseks on vaja hapnikku. Mida suurem on hapnikusisaldus vees, seda kiiremini ja efektiivsemalt lagunevad mikroorganismid saasteained. Nii et me jõuame selgituspaagi aheratsiooni teisele eesmärgile.

Teiseks:

Autor Einströmenlassen õhu separaator ja zerströmen paljudesse väikesed õhumullid, suur ala on, mis on piir vee ja õhu vahel sarnaselt vee pinnale. Selles piires, nagu basseini veepinnal, hapnik lahustub vees. Reovett muutub hapnikurikkaks. See meede seega hapnikku vees lahustunud hapnikusisaldus suureneb vee ja mikroorganismid võib murda saasteainete vette kiiremini.

Operation:

Nagu lugeja tunnistab põhimõttelises visandis, tõmbab külgkanali kompressor oma väljavoolavat õhku väljavooluklappideks. Tehnoloogiliselt on õhk jagatud paljudeks väikesteks vesiikuliteks, mis voolavad ülespoole. Mida väiksemad on mullid ja mida rohkem vesi pressitakse vette, siis rohkem hapnikku lahustatakse vees ajaühikus. Õhumullide mehaaniline ülespoole liikumine põhjustab basseini ringlust ja sisu ühtlast jaotumist. Läbipaistvusbasseini hapnikusisaldust saab nüüd mõõta ja seda teavet saab töödelda kontroller, mis kontrollib külgkanali kompressorit.